Jak můžete vytěžit maximum z posledních dní v letošním roce? Prozradí vám to vaše znamení zvěrokruhu

Eva Vogelová

Do konce roku už nezbývá moc dní. Chcete z nich vytěžit co nejvíce? Znamení zvěrokruhu vám poradí, jak s nimi dobře naložit.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Letošní rok byl pro vás přelomový. Změnili jste se a máte ze sebe radost. Poznali jste nové lidi, kteří vás budou pravděpodobně provázet životem i příští rok. Letos jste se dokázali vypořádat s problémy, které vám život naložil. Můžete být na svůj progres pyšní. Nyní si zasloužíte odpočinek. Do konce roku relaxujte, doplňte si energii na ten další.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Letošní rok pro vás rozhodně nebyl nudný. Dokázali jste využít svoji kreativitu k osobnímu prospěchu. Milostný život vám vzkvétal před očima. Během posledních dní v tomto roce přemýšlejte, kam až jste se dokázali posunout. Inspirujte se tím, aby vám to vydrželo i v příštím roce.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

V letošním roce jste prožili hodně změn. Možná o tom ještě ani nevíte, ale osvobodili jste od některých svých negativních návyků. Začali jste chodit více mezi lidi. Na konci tohoto roku si rozhodně zasloužíte nějakou odměnu. Potěšte se něčím, co máte rádi.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

V letošním roce jste navázali vztahy s novými lidmi. Dostalo se vám od nich uznání a ocenění. V posledních dnech v tomto roce hledejte způsob, jak se svým blízkým odvděčit. Dejte jim najevo, že je máte moc rádi a poděkujte jim za to, že stáli při vás.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Jste rození vůdci a v letošním roce jste si to opět připomněli. Máte kolem sebe lidi, které jste dokázali korigovat. Ne vždy to šlo hladce, často jste museli být nekompromisní. V posledních dnech tohoto roku trochu zpomalte. Pochopitelně musíte ještě pracovat a zařídit nějaké věci, ale pokud je to jen trochu možné, zvolněte tempo.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Letos se vám povedlo rozloučit se s lidmi, kteří do vašeho života přinášeli jen neštěstí. Učinili jste určitá rozhodnutí, která by měla vašemu životu pomoci. Ve zbytku roku přemýšlejte nad tím, co vás donutilo ke změnám. Bude se vám to totiž hodit i příští rok.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Letošní rok byl pro vás opravdu náročný. Nepodařilo se vám uskutečnit své cíle a dostali jste od života několik ran, se kterými se musíte smířit. V posledních dnech tohoto roku se nepřepínejte. Zasloužíte si klid.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

V letošním roce jste zažili několik skvělých věcí. Uspěli jste v práci, seznámili se s novými lidmi a dokázali jste se ze svého života radovat. V posledních dnech tohoto roku si napište seznam věcí, za které jste vděční. Pomůže vám to i v dalším roce.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Letošní rok byl pro vás opravdu rušný, rozhodně nebyl nudný. Takhle nějak jste si svůj život představovali, nedokážete moc dlouho stát na jednom místě. Několik věcí jste ještě nestihli dodělat. Na konci toho roku budete mít příležitost.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

V letošním roce jste dokázali dostat pod kontrolu svůj osobní i profesní život. Zažili jste však spoustu stresu, který vás poměrně vyčerpal. Poslední dny v tomto roce byste měli hledat způsob, jak s velkým vypětím bojovat. Bude se vám to hodit v dalším roce.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

V letošním roce jste dokázali vyjít ze své komfortní zóny a vykročit do neznáma, což se vám vyplatilo. V posledních dnech letošního roku si přehrajte kroky, které vás posunuly dopředu, abyste se z nich ponaučili. K tomu si zasloužíte nějakou odměnu v podobě výletu či dovolené.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Letos jste se konečně dokázali na různé situace a věci dívat reálně. Předtím jste měli idealistické představy, které vás akorát trápily, protože byly nesplnitelné. V posledních dnech letošního roku se soustřeďte na tvoření nových cílů. Nyní už víte, jaké jsou reálné a jaké ne.