Jak podle horoskopu poznáte, že jste potkali toho pravého?

Pavla Gabrhelíková

Několikrát v životě se člověku stane, že se nechá někým pobláznit. Ale ve většině případů si spíš lžeme do kapsy, než abychom si přiznali, že pro nás není ten pravý, nebo ta pravá. Horoskop by vám měl pomoct rozlišit, co je pravá láska a co fake.

 • Beran. Že jste našli pravou lásku, poznáte, když se přestanete držet zpátky. Jste totiž poučení z minulosti a než se do čehokoliv pustíte, dobře si to rozmyslíte. V tomto případě se vám ale bude chtít roztáhnout ruce a do celého světa vykřičet, že jste zamilovaní a chystáte se dělat všechny ty sladké nesmysly.
 • Býk. Ve vztazích míváte problém s důvěrou. Proto si často s nikým nezačnete ze strachu, že by vám mohl být nevěrný nebo vám něco zatajit. Ten pravý protějšek vás ale naplní pocitem jistoty a důvěry. Budete se cítit milovaní natolik, že vás ani nenapadne, že by se mohlo stát něco špatného. Velmi rychle ho budete chtít představit přátelům a rodině.
 • Blíženec. Vystupujete jako sebevědomý bavič, takže nikoho ani nenapadne, jak moc jste uvnitř křehcí a zranitelní. Váš životní partner ale hned odhalí, kdo ve skutečnosti jste. Nebude vám to vadit, protože se k němu budete chodit dobíjet novou energií, abyste ji zase mohli šířit dál. Víte ale, že když se mu pak pod tíhou světa schoulíte v náručí, bude vás milovat stejně, jako když záříte na všechny strany.
 • Rak. Budete vědět, že jste našli toho pravého, v okamžiku, kdy se shodnete na stejných rodinných hodnotách. Teplo rodinného krbu je pro vás naprosto stěžejní. Jenže v dnešním světě většině lidem přijdou podstatné úplně jiné věci. Jakmile ale narazíte na člověka, který chce mít velkou rodinu a dát jí všechno, budete připravení zakotvit.
 • Lev. Ten pravý protějšek poznáte podle toho, že vám hned neskočí na to vaše divadýlko a nepůjde z vás do kolen. Dokáže vám láskyplným způsobem dát najevo, že se mu líbíte, ale zároveň s vámi nemusí ve všem souhlasit. Jste velmi silná a úspěšná osobnost, proto se s tímhle moc často nesetkáváte. Ale i vy někdy potřebujete poradit, který směr je ten správný. Tato osoba to udělá, aniž by ranila vaše ego.
 • Panna. Ve vztahu s tím pravým budete zažívat víc radosti a vzrušení než úzkosti a stresu. Přemýšlivost se u vás dá pokládat za duševní onemocnění, proto je skvělé, když zůstanete do konce života s někým, komu se daří dostat vás ven z vaší hlavy, a zároveň vás zabavit tak, aby to nebylo pod vaši úroveň. Jakmile vás někdo dokáže udolat pozitivními podněty, držte ho a nepusťte.
 • Váhy. Lidé snadno a rádi podléhají vašemu osobnímu kouzlu. Jakmile si z vás ale někdo nesedne na zadek a nebudete to vy, kdo si dělá, co chce, budete okouzlení. A to je dobře, protože přesně takového člověka k sobě potřebujete. Konečně to budete vy, kdo má chuť plánovat společnou budoucnost bez pocitu, že by měl raději prchnout.
 • Štír. Jste tak trochu tajnůstkáři. Aby ne! Při tolika známostech musí člověk odkrývat své soukromí jen velmi opatrně. Jakmile potkáte svůj osudový protějšek, veškeré opevnění spadne a vy ho necháte nahlédnout za opony vašeho dlouho střeženého osobního života. Přestanete mít strach a budete dotyčného milovat tak divoce a vášnivě, jak jen Štíři umí.
 • Střelec. Potřebujete vedle sebe někoho, kdo vás prokoukne. Působíte velmi šťastně a pozitivně. To ale neznamená, že nejste neupřímní a falešní. Ten pravý protějšek to odhalí, ale i přesto vás bude milovat. A vy budete rádi, že se nemusíte přetvářet a držet si masku bezstarostného baviče. Jste velmi komplikovaní lidé. Vaše životní láska to bude brát jako bonus, ne jako přítěž.
 • Kozoroh. Nesnášíte neupřímnost a vztahové hry. Propadnete tomu, kdo to chápe a nemusíte mu složitě vysvětlovat, co proč děláte nebo říkáte. Okamžitě ucítíte, že jste na stejné vlně, a nebudete se bát odhalit svou rozpustilou a zranitelnou stránku. Zároveň to bude člověk, který chápe váš poněkud specifický smysl pro humor.
 • Vodnář. Vaše instinkty neustále pracují na plné obrátky. Ale tím pravým protějškem budete tak ohromení, že všechny vaše systémy vypoví činnost. Přestanete udržovat bezpečnou vzdálenost a začnete se chovat tak jako ještě nikdy – budete otevření a zranitelní. Přitom ale budete sami sebou víc než kdy předtím. Bude to komfort, který jste si dlouho nedopřáli.
 • Ryby. Budete vědět, že je to On nebo Ona, jakmile ucítíte ve svých žilách pulzovat zcela novou energii. Jste velmi inspirativní a nadaný člověk. Ale taky o sobě dost pochybujete a často se raději držíte zpátky. Jste raději ponořeni do své fantazie, než abyste se šli konfrontovat se světem. Po boku správného protějšku ale všechny vaše vize a sny získají ostřejší obrysy a vy budete konečně schopní proměnit je ve skutečnost.