Jak podle horoskopu vzpomínáte na svého ex?

Paga

Akta EX je seriál, který známe každý. A ten, kdo říká, že na svého ex nemyslí, na něj myslí dvakrát tolik. V jaké souvislosti na "staré dobré časy" vzpomínáte podle znamení vy?

 1. Beran. Pořád máte vztek, že měl někdo tu kuráž s vámi takhle zacházet. A jste taky pořád naštvaní na sebe, že jste to svému partnerovi dovolili.
 2. Býk. Vy nezapomínáte na minulost nikdy. Ohlížíte se zpátky tak často, že byste si měli na čelo nainstalovat zpětná zrcátka. Vždycky je pro vás těžké nechat někoho jít.
 3. Blíženec. Využijete každé příležitosti, kdy můžete svého ex přimět žárlit. Myslíte, že si tak uvědomí, jak skvělí jste byli, a bude si vyčítat, že vás pustil k vodě.
 4. Rak. Pořád k němu něco cítíte.
 5. Lev. Máte se pořád v přátelích, a jelikož jste ješitný masochista, svého ex stále sledujete. Těžko se zapomíná na někoho, jehož fotku vidíte každý týden.
 6. Panna. Vy máte své ex na háku, ale oni jaksi nechtějí nechat na pokoji vás.
 7. Váhy. Myslíte na svého ex, jen když se octnete v úzkých a cítíte se osaměle.
 8. Štír. Pro vás není nic uzavřené, dokud přesně nevíte, kde se stala chyba. Takže pokud k tomuto rozhřešení nedošlo, pořád se tím nezdravě často užíráte.
 9. Střelec. Vždycky, když se opijete, máte nepřekonatelnou potřebu svému ex něco sdělit. Opilé SMSkování je prostě vaše parketa. Ale fotky si pro příště raději odpusťte…
 10. Kozoroh. Máte tam pořád nějaké věci, které si nejste schopni vyzvednout. Nebo naopak ex má stále věci u vás. Možná to děláte tak trochu naschvál. Ale to byste přece nikdy nepřiznali, že?
 11. Vodnář. Vašeho ex partnera stále posrádá vaše rodina, která prostě není schopná přijmout, že jste se rozešli, a považuje to jen za přechodné období.
 12. Ryby. Ex neustále napadá vaši REM fázi, jinými slovy, pořád se vám o něm zdá. Ach to vaše zatrolené podvědomí…