Jak podle komunikace na sociálních sítích poznáte, že se mu líbíte

ahu

Je moderní doba! Že se někomu líbíte, dávno nepoznáte podle toho, že vám přinese kytku, ale jestli vám posílá hodně smajlíků a zve vás na tunu facebookových událostí. Pokud nějaký kluk dělá následující věci, je do vás téměř jistě zabouchnutý - anebo máte stalkera. V podstatě je to totéž.

 • Používá hodně emotikonů
  Kluci si na smajlíky moc nepotrpí. Pokud vám váš idol píše a za každou větu hodí usměvavý nebo přímo vytlemený obličej, znamená to, že konverzace s vámi ho hodně baví a je pro něj důležitá.
 • Odepisuje okamžitě
  Možná vám sám zas tak často nepíše (protože se stydí), ale když už nebo když se vy ozvete jemu, odpovídá během několika vteřin a dlouhými, smysluplnými větami.
 • Všechno vám lajkuje
  Ať už je to nová profilovka, vtipný status, nebo sdílený videoklip, můžete si být téměř jistá, že pod tím do několika minut po zveřejnění najdete jeho lajk. Sleduje vás a chce, abyste o něm věděla.
 • Začne vás sledovat na všech sociálních sítích
  V přátelích na Facebooku se máte už nějakou dobu, on vás ale najednou zasleduje na Instagramu či Spotify, přidá si vás do kontaktů na Snapachatu. Zkrátka chce mít přehled o vaší virtuální stopě, protože ho zajímáte a tajně doufá, že mu to pomůže osmělit se k navázání hovoru.
 • Zve vás na spoustu událostí
  Samozřejmě v naději, že tam půjdete spolu.
 • Nahrává příspěvky, které se týkají vás obou
  Tuhle jste si psali o tom, kam byste chtěli jet na prázdniny, on pak nahraje veřejně na svůj Facebook fotku, označí vás tam a něco interního k tomu dopíše. Víc okatěji už to fakt nejde.
 • Chce, abyste sledovala jeho stránky
  Ať už jde o nějakou legraci, nebo třeba profil jeho kapely, zve vás k jejich sledování a pokud to hned nepřijmete, opakuje to. Je přece třeba se trochu pochlubit.