Jak používat peprná slovíčka při sexu, aniž byste se cítila trapně

Lucie Bryndová

Někomu to jde doslova samo, skoro jako by šlo jenom o malou násobilku. Vás ale děsí, že byste měla na svého partnera vybalit nějaká peprná slovíčka? Nejste sama. Ne každý se narodí s tím, že by si uměl hrát se slovíčky, a to ještě tak, aby svůj protějšek vzrušil. Řada žen se při tom cítí neskutečně trapně. S tím ale může být konec. Jak se naučit mluvit sprostě při milostných hrátkách, aniž byste při tom byla rudá až na zadku?

  1. Objevte slova, která ho vzruší. Většina mužů používá a má v oblibě pro různé části svého i vašeho těla různé termíny, stejně jako pro pohlavní styk nebo orální sex. Skvělý způsob, jak zjistit, co se vašemu partnerovi líbí, je poslat mu čas od času nějakou lechtivou zprávu, kde ho požádáte, aby vám popsal, kde všude by se vás rád dotýkal nebo kde by vás rád laskal a líbal. Tak po čase snadno zjistíte, co ho dovede rozpálit.
  2. Začněte je říkat nahlas. První krok už máte za sebou, teď je na řadě zkusit, jak vám to půjde vyslovit. Napsat je to samozřejmě vždy jednodušší. Nejprve začněte sama u sebe. Říkejte partnerovi o svých pocitech, o tom, co právě prožíváte ve svém těle, když jste vzrušená. To ho bude moc bavit. Navíc mu to zvedne sebevědomí, protože bude vědět, že je za tím, co prožíváte, právě on.
  3. Do ničeho se netlačte. Nejdou vám přes pusu žádné sprosťárničky? To vůbec nevadí. Nemusíte být hrubá a nutně sprostá. Naopak. Vaše slova mohou být něžná, jemná a láskyplná, což může být stejně vzrušující jako kdejaké neslušné slůvko.
  4. Držte se toho, co cítíte. Řada žen si myslí, že musí vypadat a znít jako porno hvězdy. To je ale velký omyl. Nejžhavější budou ta slova, která budete říkat s láskou a budete si jimi jistá. Kdybyste se ale naopak nutila do něčeho, při čem to tak necítíte, bude to na vás znát a neohromíte tím nikoho.
  5. Neměňte nesmyslně svůj hlas. Tón vašeho hlasu také nemusí být hluboký. Zamyslete se sama nad tím, v jaké poloze hlasu se cítíte komfortně a žádaná. Pomoci vám může například to, jaký tón hlasu používáte při prezentaci v práci, kdy se snažíte druhé oslovit a o něčem přesvědčit. Vzpomeňte si na to.
  6. Staňte se mistryní žhavé konverzace. Při snaze vymyslet celou větu, která ponese lechtivé sdělení, mohou nastat největší problémy, protože se na to moc soustředíte. Ve výsledku nemusí jít o celé věty, ale o pouhá slova nebo jejich spojení.
  7. Nesoustřeďte se na velikost, ale popište vlastnosti, které vás vzrušují. Dejte si pozor, abyste se nedostala na tenký led. Pro řadu mužů je jakákoli konverzace na téma velikosti jejich chlouby velmi citlivá a snadno je může rozladit. Zvlášť ve chvíli, kdy si sami sebou nejsou jisti. Pokud máte obdobné pocity i ze svého milence, snažte se vyvarovat dráždění ve spojitosti s velikostí jeho penisu. Pochvalte mu raději, jak je krásně vzrušený a pevný. Nebo se tomu vyhněte úplně a najděte si jinou část jeho těla, kterou na něm obdivujete. Ať už jsou to vlasy, krásné zuby nebo strniště vousů.

150320/clanek]