Jak poznáte, že mu nejste ukradená? 5 znamení trochu jiných než čekáte

Redakce

Znamení, jak poznat, že se klukovi líbíte - věčné téma, které jste jistě četly už stokrát. Všechny tyto návody mají ale jednu vadu. Pracují s tím, že chlapi jsou normální, slušní lidé. Ve skutečnosti, pokud vyloženě necílí na to se usadit, jsou single muži spíš troubové, kteří si rádi nechávají klidně i několik zadních vrátek. Pokud se zrovna trápíte s nějakým takovým nerozhodným mamlasem, podívejte se, jestli k vám váš příležitostný milenec náhodou nezačíná cítit něco víc.

 • Když dorazíte na mejdan později, nechá stát rozdělanou buchtu a jde se věnovat vám
  Asi nejjasnější ukazatel, že mu nejste jedno. Žádný, opakujeme žádný kluk, který má rád přízeň žen, nenechá novou, „nevyzkoušenou“ holku, na které už chvíli pracuje, jen tak nechat být, aby se věnoval „použité“, pokud mu ta druhá není milejší.
 • Nechá vás u sebe přespat i bez sexu
  Někde jste, vám se chce spát a on bydlí blízko… A taky nabídne, abyste šla k němu. Vy řeknete, že ale nic nebude a on ani nic nezkouší. Prostě se o vás chce postarat a taky se mu vedle vás dobře spí.
 • Zve vás na akce, co mají nějaký význam – třeba na koncert oblíbené kapely nebo na film, o kterém jste před měsícem řekla, že ho chcete vidět
  Pokud má chlap trochu slušnosti a vy trochu hrdosti, než si to spolu rozdáte, jdete alespoň na skleničku. Pokud vás ale vytáhne na něco, co má pro něj nebo pro vás osobní význam, znamená to, že mu záleží na tom, abyste se trochu víc poznali.
 • Najednou, když vás spolu potkají společní známí, má potřebu se vykrucovat
  Dokud jste spolu prostě jenom měli sex a pro něj to nic neznamenalo, nevadilo mu, aby to lidi věděli a kámošům se klidně i pochlubil. Teď už je ale citově zainteresovaný a to nesmí nikdo vědět!
 • Začne vás líbat na čelo nebo do vlasů
  Pusa na tvář je kamarádská. Pusa na ruku je gentlemanská. Pusa na rty je výzva k sexu, ale pusa na čelo nebo do vlasů, ta je ochranitelská, plná lásky. Pokud tohle začal dělat vám, tak vás respektuje a považuje za svoji.