12 příznaků, že to s vámi váš kluk myslí opravdu vážně

Redakce

Našla jste si nového přítele, ale nejste si jistá, zda to s vámi myslí opravdu vážně? Poznáte to podle několika následujících indicií.

 1. Říká, co si myslí

Upřímnost je ve vztahu jedna z nejdůležitějších věcí. Někdy se vám pravda možná nemusí líbit, ale měla byste být vděčná za to, že vám nelže. To totiž značí, že si vás váží.

 1. Vždy vám odepisuje na esemesky

Když mu to práce či škola dovolí, okamžitě vám na zprávy od váš odepíše. Nikdy se nestalo, že by se celý den neozval. Někdy vás dokonce předběhne a ozve se jako první.  

 1. Nenutí vás dívat se s ním na sport, pokud ho nemáte ráda

Kluci mají rádi sport, ale vás miluje, pokud vás nenutí k tomu, abyste se s ním na něj dívala. Vždy jen, když si to vy sama přejete, jinak vás s ním nikdy neotravuje.

 1. Akceptuje nákupy oblečení

Nakupování se ženskou je pro chlapy často jedno velké peklo. Váš kluk to s vámi však vždycky nějak přežije. Dokonce vám nosí různé velikosti do kabinky a posuzuje, zda vám to sluší. Pokud tohle vážně dělá, nemusíte vůbec pochybovat o tom, že to s vámi nemyslí vážně!

 1. Představil vám nejlepší přátele

Přátelé jsou pro každého člověka velmi důležití. Seznámil vás s těmi svými? To je velmi dobré znamení. Nemusíte se bát, že by si s vámi nepředstavoval budoucnost.

 1. Vzal vás na své nejoblíbenější místo

Ukázal vám na rande své nejoblíbenější místo? Můžete jásat. To totiž znamená, že vás má rád, jinak by vás tam stoprocentně nevodil. Žádný člověk by druhého nevzal na své oblíbené místo, kde tráví svoje volné chvilky. Jedná se totiž o poměrně intimní věc.

 1. Nemá rád, když mu dlouho neodepisujete

Pokud se mu několik hodin neozvete, dá vám to pěkně zbaštit. Chová se nevrle, nervózně a je na vás nepříjemný. To může být i důvod k začátku hádky. Uklidněte ho a buďte na něj hodná. To je totiž jasný důkaz, že se mu po vás stýská a zoufale touží po odpovědi.

 1. Nenutí vás do sexu, když se vám do něj nechce

Má váš kluk hodně rád sex, ale když se vám do něj nechce, nenutí vás? Snaží se na vás netlačit, ale naopak být k vám něžný? To je skvělé, protože kluk, který by si vás nevážil a nemyslel to s vámi vážně, by tohle nedělal.

 1. Stará se o vás, když jste nemocná

Nemoci potkávají během roku většinu z nás. Pro vás je však chřipka poměrně příjemná záležitost, pokud se o vás váš partner stará jako o miminko. Chápeme, že si přejete být nemocná i několikrát do roka…

 1. Představil vás svým rodičům

Pokud kluk představí svoji přítelkyni rodičům, jedná se o velkou věc. Málokterý chlapec by jim představil svoji dívku bez většího záměru.

 1. Hýčká si vás

Nosí vám dárečky, vymýšlí pro vás různá překvapení a neustále vám něco kupuje? Pak se nemusíte bát, že by to s vámi nemyslel vážně.

 1. Pokud máte nějaký problém, snaží se vám pomoci

Dostala jste se do nějakých potíží a váš přítel se vám snažil pomoci? To je velmi dobré znamení. Pokud by vás neměl rád, nedělal by to.

Nový nebezpečný trend v randění: 8 znaků, že jste obětí love bombingu

Michaela hejtuje, že se lidi nemění