Jak se vyrovnat s rozpadem vztahu podle znamení zvěrokruhu?

Eva Vogelová

Prožili jste nepříjemný rozchod? Trápí vás, že jste přišli o člověka, kterého máte stále rádi? Musíte se přes to přenést a jít dál. Hvězdy vám poradí, jak z toho ven.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Ve chvílích, kdy jste šťastní, vaším tělem proudí vášeň. Vkládáte ji do činností, které vás naplňují. Pokud jste přišli o svého milovaného partnera, veškerá radost z vás vyprchala. Můžete ji získat zpět, když znovu probudíte svoji jedinečnou vášeň. Znamená to, že byste měli hodně času věnovat činnostem, o kterých víte, že vás baví.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Hvězdy vás obdařily tvrdohlavostí. Často si od nikoho nenecháte nic poradit, ačkoliv by se vám to občas vážně hodilo. Vaše silná stránka je praktičnost. Díky ní byste mohli snadněji překonat bolest z rozchodu. Když se během dne budete neustále zabývat praktickými věcmi, nezbude vám už tolik času na truchlení.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Možná to v tuto chvíli zcela nevnímáte, ale pohybuje se kolem vás několik lidí, kterým se líbíte. Nechybí vám šarm. Když se více odvážete, umíte s ostatními hezky flirtovat. Po rozchodu cítíte bolest, ale tu můžete překonat s pomocí sexu. Otevřete se lidem kolem sebe a flirtování vám půjde snadněji.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Jste velmi citliví a se zlomeným srdcem se vyrovnáváte opravdu špatně. Nyní potřebujete cítit, že vás má někdo opravdu rád. Ulevilo by vám, kdybyste někomu mohli složit hlavu do klína a nechali se od něj utěšovat. Takovou pomoc pravděpodobně najdete u své rodiny a blízkých přátel. Udělejte si na ně čas a zůstaňte s nimi klidně i několik dní.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Po rozchodu trpíte, ale můžete s tím něco dělat. Rádi jste ve středu všeho dění. Vaše osobnost prahne po pozornosti ostatních lidí. Choďte mezi lidi a bavte se s nimi, tím můžete lépe překonat svoji bolest. Nesetrvávejte moc dlouho sami, protože vás to akorát ubíjí.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Možná o sobě pochybujete a máte pocit, že rozpad vztahu je hlavně vaše vina. Nepitvejte se v tom a uvědomte si, že se to stalo z nějakého důvodu – vztah nefungoval a nemělo smysl v něm dál pokračovat, rozchod byl nevyhnutelný. Zkuste se na své trápení dívat racionálním způsobem. Navíc po světě chodí spousta lidí, se kterými byste mohli být spokojení.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Jste romantici a rozpad vztahu vnímáte jako katastrofu. Hodně se tím trápíte. Měli byste si na pár dní udělat volno a být jen sami se sebou. Potřebujete mít klid, nikdo jiný si totiž nedokáže představit, jak moc trpíte. Dokážete se přes rozchod přenést rychleji, když dáte průchod vlastním emocím. Nezadržujte je, ale naopak je prožijte naplno.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Vám rozhodně nechybí silná vůle. Nyní máte prostor ji využít k tomu, abyste se vzpamatovali z bolestivého rozchodu. Vzpomeňte si na to, kolik životních těžkostí už máte za sebou. Všechny jste je překonali a tahle bude další v pořadí.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Jste velmi optimističtí, snažíte se vždy vidět špatné věci z té lepší stránky. Po rozchodu už vám tolik do smíchu není, ale můžete to změnit. Díky své pozitivní povaze se dlouho trápit nebudete. Zkuste najít na ukončení vztahu s milovanou osobou něco dobrého. Uvědomte si, co všechno vám rozchod může přinést… Třeba nový vztah = nové zážitky!

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Po rozchodu trpíte. Nechcete být sami. Bolest překonáte tak, že pomalu začnete milovat někoho jiného. Randěte a poznávejte nové lidi. Vytvořit si s někým smysluplný vztah je běh na dlouhou trať, proto raději začnete hned teď.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Bolest z rozchodu pro vás může být nesnesitelná. Pokud vám nepomáhá soustředit se na své koníčky, seznamování s novými lidmi nebo komunikace s blízkými osobami, zkuste vyhledat odbornou pomoc. Za návštěvu terapeuta nebo psychologa se stydět nemusíte.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Jste citliví snílci. Kdyby to šlo, pravou lásku si vysníte. Nejde to a vy se teď po rozchodu trápíte. Potřebujete vědět, že vás má někdo rád. Pokud s žádným blízkým člověkem nežijete, od smutku by vám trochu mohl pomoci domácí mazlíček, který vám bude věrný.