Jak žít v páru šťastně a zamilovaně až do smrti? 7 zvyků lidí, kteří mají super vztahy

Redakce

Vztahy nejsou sranda. Když to má vydržet roky nebo třeba i desetiletí, je třeba se o to přičinit. Pokud navíc chcete, aby to i po letech bylo zaláskované, skvělé, nádherné, nejlepší, dělejte následujících sedm věcí, které doporučují šťastné páry osobně.

 1. Cítí vůči sobě navzájem nekonečný obdiv
  Zvenku to vypadá pitomě, ale jakmile je toho jeden součástí… Sledovat partnera, když spí, dívat se, když mluví na veřejnosti, hledět na něj s hrdostí, když ho jiní chválí nebo oslavují, cítit obdiv vůči jeho osobnosti a schopnostem, to je k nezaplacení.
 2. Skládají si pravidelně komplimenty
  Pokud někoho milujete a jste s ním šťastní, měl by vás jeho úsměv okouzlovat stejně na prvním jako na stopadesátém rande. Pochválit milého nebo milou, že mu / jí to sluší musíte umět i po letech soužití.
 3. Dávají si od sebe oddech…
  V kvalitním vztahu na sebe lidé nikdy nejsou nalepeni jako klíšťata. Jsou to prostě dva lidé s vlastními životy, které se v něčem potkávají, a je to super.
 4. …Ale také si pro sebe vyhrazují jeden speciální den
  Je to den, kdy jste prostě jen spolu a podnikáte něco „jako zamlada“. Vyrazíte si prostě na rande, jako kdybyste se seznámili teprve předevčírem. To nakopne úplně každý vztah.
 5. Zaměřují se na společný růst
  Člověk se mění a vyvíjí. Dělat to s někým ve dvou je dost náročné a vyžaduje to dost práce a soustředění. Pokud má vztah vydržet, musíte si v tomhle sednout a vzájemně si přidržovat pomyslný žebřík.
 6. Dělají pravidelné „check-iny“
  Rada přímo od vztahového poradce. Každý pár by si měl jednou za čas sednout a narovinu se pobavit o tom, jestli se oba cítí naplnění a zda jsou šťastní. Taková miniterapie svépomocí může trvat třeba půl hodinky, ale i to udělá obrovský rozdíl.
 7. Snaží se dbát na zábavu a vzrušení
  Zabřednutí do stereotypu je to nejhorší, co se vám v životě může stát – a ve vztahu to platí dvojnásob. Nepolevujte a snažte se žít zábavně. Spokojenost se pak dostaví sama.

Zamilovala jste se do fuckboye? Gratulki! Toto je 5 fází, kterými musíte projít, abyste se toho zbavila

6 znamení, že jste úplný blázen do člověka, co se vám líbí