Jak zlomit kletbu?

mim

Že je uvalení kletby jen součástí pohádek případně prastaré historie? To byste se divili!

I v dnešní době na vás může být uvalena kletba. Samozřejmě o tom často ani nemusíte vědět. Jak si to domyslet? Dějou se vám jen špatné věci, vaše zvířata se chovají divně, máte divoké sny a z bytu vám zmizely drobné předměty? Pokud něco z toho souhlasí, je možné, že vás někdo, kdo vás nemá rád, zaklel.

Trik s kartami

Jak to zjistit? Vezměte si balíček karet, vyjměte všechny spodky, karty zamíchejte a dejte je na stůl obrázky dolů. U míchání se zeptejte: Jsem prokletý? Tahejte karty, dokud nezískáte eso nebo v balíčku nezůstalo jen deset karet. Když to tak je, vytvořte ze získaných karet hromádku obrázky nahoru. Celý proces opakujte ještě dvakrát, dokud nemáte tři hromádky.

Pokud ani na jednom vrchu hromádky nemáte eso, gratulujeme, nejste prokletý. Čím víc es tam ale máte (1 až 3), tím větší je šance, že vás někdo proklel. Jak se kletby zbavíte?

Očistná lázeň

Při novu za soumraku, svítání, o půlnoci nebo v poledne si napusťte vanu a připravte si hrnek nebo dva soli a řekněte toto: „Ve jméně mých předků, mých bohů a mém, volám tvory Země a vody. Vyjděte a očistěte mě od všeho zlého a mimozemsky magického a obnovte moji rovnováhu a zdraví. To je naše vůle.“

Sůl vhoďte do vody a relaxujte ve vaně aspoň deset minut. Každý centimetr vašeho těla by měl být ponořený – alespoň v jeden moment. Pak ze sebe solnou vodu důkladně opláchněte a řekněte: „Děkuju vám, tvorové Země a vody, ve jméně mém, mých bohů a mých předků. Buďte propuštěni do svých domovů, na cestě neškoďte a vraťte se ke mně s radostnými srdci, až zase budete voláni. To je naše vůle.“

Jak se chránit před kletbami

Zajímá vás, jak se pro příště před kletbami ochránit? Návod je jednoduchý. Buďte na ostatní hodní a nesvalujte na lidi kletbu. Pokud to sami děláte, kletby jiných vás můžou mnohem víc ohrozit.

Pokud se zajímáte o čarodějnictví, není od věci si občas udělat pozitivní magický večer. Jen tak pro radost, ale taky jako ochranu před nepřáteli.