Jaká by měla být vaše spřízněná duše? Poznáte to podle toho, ve kterém měsíci jste se narodili

Eva Vogelová

Hledáte protějšek a nevíte, jaký by měl být? Měsíc vašeho narození to prozradí.

Leden

Jste velmi ambiciózní a pracovití. Máte cíle, do kterých vkládáte velké úsilí a vášeň. Potřebujete partnera, který bude v tomto ohledu smýšlet podobně jako vy a bude vás schopen pochopit a nebude vás vinit z toho, že svojí prací trávíte spoustu času. Vzájemně se budete moct podporovat. Najděte si někoho, kdo má také sny a je schopný za nimi jít. Stanou se z vás praví parťáci.

Únor

Snažíte si každý den dělat nějaké radosti. Nezáleží vám ani tak na hmotných věcech jako na vnitřní spokojenosti. Potřebujete k sobě někoho, kdo bude v životě vyhledávat radost stejně jako vy. Snažíte se vidět sklenici vody na půl plnou. Když to s vámi půjde z kopce, váš partner vás dokáže podpořit a pomůže vám znovu najít světlo.

Březen

Jste velmi soucitní, rádi pomáháte lidem a staráte se o ně. K vám by se hodil protějšek, který by ocenil vaše úsilí a podpořil vás v nesnázích. Nechcete někoho, kdo bude brát věci, které vykonáváte, za samozřejmost. Potřebujete ocenit.

Duben

Máte velmi silnou a unikátní osobnost a jste okolím nedoceněni. Většina lidí nechápe váš smysl pro humor a nesouzní s vašimi názory. Jdete proti proudu a to se neodpouští. Potřebujete si k sobě najít někoho, kdo bude akceptovat vaši odlišnost a porozumí vám.

Květen

Jste velmi energičtí. Nemůžete stát na jednom místě, potřebujete se pořád nějakými způsoby rozvíjet. Chcete ze svého života vyždímat co nejvíc. Potřebujete někoho, kdo udrží vaše tempo a zároveň vás nebude zpomalovat. Když nemáte dobré dny, potřebujete od protějšku motivaci. Měl by být podobně akční jako vy.

Červen

Jste velmi citliví. Nemáte rádi konflikty, protože vám velmi ubližují. Potřebujete k sobě někoho milého, kdo pochopí vaši citlivost. Nemůžete žít vedle někoho, kdo by vám vyčítal, že jste přecitlivělí. Pokud s vámi chce váš protějšek být, měl by akceptovat vaši osobnost.

Červenec

Špatně se ostatním lidem otevíráte. Vybudovali jste si kolem sebe síť nejbližších lidí, se kterými zvládnete mluvit o osobních věcech bez větších potíží, trvalo to však dlouho. Potřebujete k sobě někoho trpělivého, komu nebude ze začátku vadit vaše uzavřenost.

Srpen

Jste rození vůdci. Máte rádi společnost, baví vás obklopovat se lidmi. Máte své sny, za kterými si jdete. Když na sobě trochu zapracujete, budete si moct vybudovat kariéru svých snů. Dokážete bez větších problému vést týmy lidí. Potřebujete k sobě někoho, kdo vás bude podporovat v tom, co děláte, a bude akceptovat vaši otevřenost vůči druhým lidem.

Září

Máte své nedostatky, které spousta lidí jen tak nepřekousne. Umíte být milí, ale někdy také hodně kritičtí. Nejste příliš otevřeni názorům druhých, ten svůj totiž téměř vždy považujete za správný. K sobě potřebujete člověka, který vaši přehnanou kritiku snese a bude schopný vás v ní zmírňovat.

Říjen

Rádi jste v kontaktu s lidmi. Problém je, že se přehnaně bojíte toho, co i o vás myslí. Z toho důvodu máte potřebu se občas přetvařovat. Chcete se zalíbit úplně všem. Z logického hlediska vám musí být jasné, že to není možné. Potřebujete k sobě někoho, kdo by vás měl bezpodmínečně rád i takové, jací doopravdy jste. Potřebujete zdravý vztah, ve kterém se nemusíte před protějškem přetvařovat.

Listopad

Máte rádi kreativitu. Neustále potřebujete mít nějakou inspiraci, někdy to však není příliš snadné. Potřebujete k sobě někoho, kdo by ve vás kreativitu podněcoval. Nejlepší by bylo, kdyby byl partner kreativní.

Prosinec

Máte rádi dobrodružství, hravost a vtipy. Nespokojíte se s žádným sucharem. Váš protějšek by měl být podobně naladěný jako vy. Pak mezi vámi vznikne dokonalé souhra.