Jaká dovolená je přesně pro vás? Víme to, záleží totiž na tom, co jste za znamení!

Redakce

Většina lidí miluje dovolenou, protože potřebujeme nějaký čas sami pro sebe a užít si klid a relax bez pracovního stresu. Pokud plánujete někam vyrazit, řiďte se podle svého znamení! Informace jsme získali na americkém webu Thoughtcatalog.com.

BERAN (21. března- 19. dubna)

Člověk ve znamení berana miluje potápění a chuť do života. Ideální dovolená pro vás je někde, kde zažijete dobrodružství a poznáte zajímavé věci. Ideální je pro vás amazonský deštný prales nebo Skalisté hory v Coloradu.

BÝK (20. dubna – 20. května)

Vy ve znamení býka neradi poznáváte nová místa, ale spíše holdujete tomu, co dobře znáte. To by vás ale nemělo omezovat a měli byste se podívat i na nová místa, která vám dají nové zážitky. Klidně buďte tam, kde to máte nejraději, ale navštivte věci, na které jste zapomněli nebo se vám tam kdysi nechtělo.

BLÍŽENCI (22. května – 21. června)

Z vás doslova srší energie. Ideální místo pro dovolenou je Evropa. Máte tolik energie a chuti do života, že vám nedělá problém treking přes Itálii, Francii, Švýcarsku a Německu. Poznáte nové lidi, kulturu a nikdy se nebudete nudit.

RAK (21. června – 22. července)

Máte obrovské srdce, které se jen tak nevidí. Kamkoli jdete a kohokoli potkáte, rozdáváte radost a staráte se o ostatní. Milujete, když můžete někomu pomáhat. Dovolená, která je pro vás jako dělaná, je v dobrovolnickém centru. Kdekoli.

LEV (23. července – 22. srpna)

Milujete svůj styl a způsob života. Módní ulice Paříže jsou pro vás jako dělané. Posedět v kavárničce a užívat si atmosféru a vůni čerstvých croissantů či jiných pamlsků ve stínu Eiffelovy věže je pro vás ideální.

PANNA (23. srpna – 22. září)

Panna touží po poznání a po tom vše pochopit. Ideální je pro vás třeba cesta lodí, kde se stane nějaká záhada a vy ji musíte vyřešit.

VÁHY (23. září – 22. října)

Máte obdivuhodnou schopnost bavit se s kýmkoli a kdekoli. Měli byste skočit do letadla a zaletět na Nový Zéland, který je nejpřátelštější zemí.

ŠTÍR (23. října – 21. listopadu)

Štír je nezávislé znamení, které tráví čas raději o samotě. Má však zvídavou mysl, takže příští dovolená v Amsterdamu je pro vás ideální. Je zde bohatá historie a skvělá místa, která můžete objevovat jízdou na kole.

STŘELEC (22. listopadu-21. prosince)

Jako střelce vás to táhne za dobrodružstvím a objevovat svět. Naskočte prostě do auta a jeďte, kamkoli vás napadne, vezměte si na cestu někoho, koho máte rádi, a zažijete něco neuvěřitelného.

KOZOROH (22. prosince-19. ledna)

Pořád se snažíte ve všem zlepšovat. Ideálním místem je pro vás Washington DC, kde můžete navštěvovat nejrůznější muzea a další zajímavé věci. Naplánujte si i prohlídku Bílého domu a třeba potkáte i prezidenta USA.

VODNÁŘ (20. ledna – 18. února)

Milujete se učit nové věci a také poznávat nové lidi. Ideálním místem je pro vás jihoamerická země Belize, která je bohatá na historii a kulturu. Prohlídnete si zde neuvěřitelná místa, na která nezapomenete.

RYBY (19. února – 20. března)

Ryby o sobě hodně pochybují a to je škoda. Máte tajné dobrodružné sny, které vyvolává osoba, která je stejně vášnivá tak jako vy! Seberte se tedy i se svými nejbližšími a vyrazte třeba do Stockholmu. Jedná se o jedno z nejbezpečnějších měst na světě a budete se tu cítit v pohodě.

Vítá vás Švýcarsko! Mrkněte na skvělé snímky z Instagramu

Dokonalé fotky: Toskánsko vás nadchne přírodou