Jaká je budoucnost série Star Wars? Čeká nás něco, co tu ještě nebylo!

Redakce

Kathleen Kennedey a Lawrence Kasdan se vyjádřili ohledně budoucnosti Star Wars. Jakou ji vidí?

Premiéra Star Wars je již za námi a my jsme plní zážitků a uspokojení. Dnes vám přineseme zajímavé informace o tom, jak to bude s budoucností celé série.

Všichni jsou jistě zvědaví, jestli se pokračování této nejslavnější filmové ságy podaří překonat výdělečné rekordy. Pojďme si říct, že propadák to určitě nebude.

Scénarista Lawrence Kasdan se k tomu vyjádřil tak, že obchodní očekávání jsou pro něj nepodstatná. Důležitý je prý dojem z filmu a splnění očekávání.

Budoucnost Star Wars vypadá slibně. Dočkáme se sequelů a spin-offů, které budou jako vyplnění mezírek mezi částmi trilogie. Jak to vidí Kasdan?

„Filmy budou zcela odlišné. Rian Johnosn (Režisér VIII) je můj přítel a určitě natočí nějakou zvláštnost. Pokud jste viděli Rianovu práci, tak víte, že náš čeká něco, co tu ještě nikdy nebylo. Základem bude Star Wars, ale vše ostatní bude jiné. Pak tu je ještě film s Hanem Solem od Phila Lorda a Chrise Millera, při kterém netuším, jak to vlastně bude a to ho píšu,“ sdělil.

Prezidentka Lucasfilmu, Kathleen Kennedy, kontaktovala Kasdana ještě dříve, než společnost přešla k Disney. Lawrence se k filmu vracet nechtěl, ale chystané sólovce se svým nejoblíbenějším hrdinou, Hanem, neodolal. S plánem, jaký Disney má, tedy chrlit nejméně jeden Star Wars film ročně, se máme na co těšit!

Star Wars trhá rekordy. Kina jsou přecpaná lidmi!

Hledá se nový Han Solo do Star Wars. Kdo to bude?

Témata: