Jaká pro vás bude podle horoskopu druhá polovina roku 2018 v lásce? Raci nesmějí ztrácet naději, Štíři nebudou mít na vztahy ani pomyšlení

Pavla Gabrhelíková

První polovina roku finišuje a je před námi druhá. Proto je dobré si trochu zabilancovat a zjistit, v čem jsou nám hvězdy nakloněny v následujících měsících.

 1. Beran. Rok 2018 pro vás zatím byl ve znamení dočasných lásek. Jenže v další polovině se už nespokojíte jen tak s něčím, co za chvíli skončí. Budete hledat něco víc a budete přesně vědět, co to je.
 2. Býk. Letos je vaše potřeba nezávislosti a prostoru nejsilnější za poslední roky. Jenomže, jak se bude rok 2018 chýlit ke konci, pomalu budete ustupovat ze svých neoblomných zásad a víc a víc rozevírat mříže svého srce. Bude to buď přátelstvím, nebo tím, že potkáte někoho skutečně vyjímečného.
 3. Blíženec. Minulý rok jste museli posbírat sebevědomí, abyste si konečně užili rok, ve kterém budete sami sebou a nebudete mít strach. I když  možná vejdete do 2019 single, bude to s pocitem, že jste naprosto O.K. a vyrovnaní sami se sebou. Bude z vás vyzařovat pohoda, což přitáhne ještě lepší protějšky.
 4. Rak. Milí Raci, vy se octnete přesně tam, kde chcete být. Všechno do sebe konečně začíná zapadat. V minulosti jste měli s partnery jenom samé problémy, ale bylo to jenom proto, že jste nevěděli, co vlastně chcete. Konečně jste ale zralí na to obrátit tyto zkušenosti do pevného názoru.
 5. Lev. Tenhle rok je pro vás o navazování spojení s někým opravdu zvláštním. V roce 2017 jste za sebou uzavřeli vše nedořešené a zbytečné. Tenhle rok je o prohlubování vazeb. Konečně vám dochází,  že krása není vše a je důležité i to, abyste si s dotyčnou osobou rozuměli.
 6. Panna. Pokud se vám ještě nepodařilo najít toho pravého, nezoufejte, rok 2018 ještě neřekl poslední slovo. Hvězdy jsou vám nakloněny a vy máte buď úžasný vztah, nebo je před vámi osudové setkání. Pokud chcete osudu trošku pomoct, setkávejte se s co největším množstvím nových lidí, nebojte se riskovat a měňte zaběhnutá pravidla!
 7. Váhy. Rok 2017 byl pro vás pěkně vyčerpávající. První polovinu tohoto roku jste se z toho vzpamatovávali, ta druhá vám pomůže zjistit, co od nového partnera vlastně očekáváte. Možná dokonce zjistíte, že to tentokrát vezmete z úplně opačného konce.
 8. Štír. Nastává období, ve kterém se konečně zamilujete sami do sebe. A, abychom pravdu řekli, na vztahy nebudete mít čas ani pomyšlení. Vázat se? To by pro vás byla momentálně ztráta času. Samota vás připraví na vztah, který bude opravdu stát za to.
 9. Střelec. Konečně se vzpamatujete a nenecháte se využívat opačným pohlavím! V roce 2017 jste byli zmatení a nevěděli jste, co se sebou. Dovolovali jste lidem, aby rozhodovali o tom, jak se budete cítit. Jenomže druhá půlka roku 2018 bude natolik zlomová, že si to přestanete nechat líbit. Teprve pak to rozjedete naplno!
 10. Kozoroh. Máte problémy s intimitou a lidem se otevíráte až po několika měsících, ne-li letech. Druhá půlka roku vás zbaví tohoto obranného štítu a vy se budete skvěle bavit. Nebudete se chtít vázat, protože se po dlouhé době budete cítit, jako by vám spadl kámen ze srdce. Tak jen do toho! Pořádně prozkoumejte, co pro vás svět tam venku přichystal!
 11. Vodnář. Narazíte na někoho, kdo vám změní život, a bude to pěkný bizár. Nemusí to být životní partner, ale určitě to bude člověk, který do budoucna sehraje ve vašem životě velkou roli. Dostanete důležitou lekci. Buďte na ni připravení!
 12. Ryby. Druhá polovina roku 2018 je přesně podle vašeho gusta: plná emocí, vášně a romantiky. Zasloužíte si to, protože v roce 2017 jste byli neustále na pochybách a strachovali se o to, že vám někdo ublíží. Máte velkou naději, že na vás za prvním rohem čeká velká láska. Ale nejdřív musíte opustit svou ulitu!