Jaká znamení zvěrokruhu nejvíce nakupují?

Eva Vogelová

Nakupování dělá spoustě lidem radost, často ani nezáleží na tom, zda jde o jídlo, oblečení, dekorace nebo cestování. Jaká znamení zvěrokruhu dokáží svoji platební kartu vyluxovat nejvíce?

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Nakupování je pro vás styl života. Když si něco chcete koupit, většinou vám nic nestojí v cestě. Popadne-li vás po cestě z práce chuť na sladké, jdete do cukrárny a vykoupíte polovinu vitríny. Praktikujete to tak občas i s oblečením a věcmi do domácnosti, které vůbec nepotřebujete. Když máte špatnou náladu, zvednete se z gauče a utíkáte do nejbližších obchodů. Pokud si zrovna nic nekoupíte, minimálně si prohlížíte výlohy. Strávený čas v obchodech vás naplňuje, jde o takovou malou terapii, která vám pomůže zahnat chmury. Pokud vám to však prospívá, není na tom nic špatného.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Nakupování věcí vám dělá radost. Do obchodů zavítáte pouze ve chvíli, kdy máte našetřeno dost peněz. Bohužel je dokážete za dva dny zase utratit. Nehodláte toho však litovat, protože vás to baví. Největší radost však máte z toho, když můžete nakupovat věci pro vaše nejbližší. Velmi vás těší, že někomu uděláte radost. Radujete se z toho, když někomu něco darujete a vidíte jeho jiskru radosti v očích. Nejlépe se vám nakupuje pro lidi, které ze srdce milujete. Pokud byste mohli, utratili byste za ně majlant.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Podle horoskopu jsou Berani poměrně materiální jedinci. Nepochybně dokáží ostatní milovat a některé lidské hodnoty jsou jim přednější než peníze, rádi si však pořizují drahé věci a dopřávají si luxus. V dnešní době je toho tolik, co si člověk může koupit, a Berani nadměrnému množství věcí jednoduše propadají. Moc ale nedbají na jídlo, oblečení a zájezdy v akci. Když mají svoji chvilku, dokáží utratit polovinu výplaty za věci, které vůbec nepotřebují.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Nakupování vás dělá šťastnými. Pokud byste byli v balíku, nemuseli byste dělat nic jiného. Vystačili byste si s obchody s jídlem, oblečením a šperky. Někteří lidé žijí v luxusu a sdílejí svůj život na sociálních sítích, což by vás také bavilo. Povrchní sice nejste, ale k takovému životu byste mohli sklouznout snadno. Snažíte se svoji občasnou nákupní horečku krotit a někdy se vám to i daří. V některých dnech však nemůžete odolat nákupu alespoň drobných a levných věcí.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Váhy se rády obklopují hezkými věcmi. Nechodí nakupovat z důvodu, že by je bavilo trávit spoustu hodin v obchodech mezi regály a ostatními lidmi, ale chtějí se cítit dobře. Když mají kolem sebe a na sobě estetické věci, cítí se mnohem lépe. Pokud si koupí drahé boty, o kterých již dlouho snily, tetelí se blahem. Váhy nejsou povrchní, ale záleží jim na estetice, protože ta ovlivňuje jejich náladu. Pokud na sobě mají padnoucí oblečení, cítí se sebevědoměji.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pokud něco chcete, koupíte si to. Nepotřebujete od svých blízkých žádnou radu ani schválení. Jednoduše na nic nečekáte a pořizujete si to, co se vám zlíbí. Šetříte si peníze na to, abyste je mohli zase utrácet za to, co sami chcete. Nenecháte se během nákupu nikým jiným ovlivnit. Když nemáte moc peněz, nedělá vám problém s nakupováním na nějakou chvíli zase přestat. Znáte svoji nákupní míru.