Jaké boty byly top v roce 2015?

Redakce

Nastal čas se podívat na to, jaké byly minulý rok nejlepší boty. Které to jsou?

Přední značky se opět předháněly v tom, kdo jaké udělá boty a které budou ty nejlepší. Vybrali jsme tři nejlepší kousky roku 2015.

Converse Chuck Taylor 2 Tyto boty nelze vynechat. Ikona Chuck Taylors byla poprvé představena v roce 1917 a teď po necelých sto letech představila novinku Chuck Taylor 2. Vypadají skoro stejně, jako ty první, ale materiál a zpracování se liší. Už se tak snadno nerozpadnou. Seženete je v nízkém, ale i kotníkovém provedení a za stále stejnou cenu.

Adidas Ultra Boost Adidas konečně našel správný design pro tenisky a tyhle stojí opravdu za to. Tento model je jasným favoritem minulého roku. Jde o běžecké tenisky, které se vyprodaly během pár vteřin. Adidas tak na tento rok plánuje i více barevných provedení. Máme se na co těšit.

Vans Sk8-Hi Moc – Ty jsou u nás v Česku snad nejvíce k vidění, že? Kombinace klasických vysokých šněrovacích bot a mokasín. Boty mají polstrovaný límec pro větší komfort, kožený svršek a klasickou Vans podešev. V černé, šedé, bílé, hnědé a baby růžové byly tyto tenisky jasnou volbou a všichni, co po nich sáhli, rozhodně nelitují.

Co o vás druhým prozradí vaše boty?

Galerie: Boty, ve kterých chodit nechcete