Jaké filmové trháky budou příští rok v kinech?

Eva Vogelová

Zajímá vás, na jaké filmové premiéry se můžete vydat příští rok do kina? Nových snímků je hned několik. Snad se vám bude výběr líbit. Mrkněte na něj.

  1. Aquaman

Aquaman je snímek o podmořském hrdinovi. Podle komiksové předlohy se jedná o krále podmořského státu Atlantis. Snaží se udržet na světě mír a pomáhat bezbranným. Háček je v tom, že nesnáší lidi, protože znečišťují oceány. Uvidíme, jak moc se tvůrcům filmu podaří udržet krok s původním komiksem. Na tento film se půjde pravděpodobně podívat nejedna dívka, protože hlavní roli dostal Jason Momoa. Hrál v seriálu Hra o trůny sexy samce, který spal s Daenerys Targaryen. Ve filmu Aquaman se ukáže i Willem Dafoe a Nicole Kidman. Snímek by měl přijít do kin příští rok v prosinci.

Aquaman
  1. Fantastická zvířata a kde je najít 2

Líbil se vám film Fantastická zvířata a kde je najít (2016)? Pak jistě nepohrdnete ani druhým dílem, který je také natočený podle knižní předlohy J. K. Rowling. Jestli bude zdařilý jako první díl, uvidíme až v listopadu příštího roku. Co můžeme říct s klidem už teď, je, že na filmy o Harry Potterovi mít snímek určitě nebude. Jedná se spíše o malou útěchu pro ty, kteří smutní z toho, že Harry, Ron a Hermiona jsou nadobro pryč. Možná vás však potěší, když vám prozradíme, že ve filmu Fantastická zvířata a kde je najít 2 bude hrát zase Johnny Depp.

Fantastická zvířata a kde je najít 2
  1. Cizinec ve vlaku

Ve snímku Cizinec ve vlaku hraje hlavní roli Liam Neeson, což znamená, že to bude pořádná akční jízda. Podle názvu nám je jasné, že zásadní okamžiky se budou dít ve vlaku. Herec ztvárňuje obchodního cestujícího, který do práce denně jezdí ve vagónech. Do života mu vstoupí jedna žena, která nabízí velké peníze za snadnou práci. Pak se to samozřejmě zvrtne a Liam ukáže, jak umí rozdávat rány. Pokud vás baví akční snímky, tenhle si určitě nenechte ujít. Do kin přijde už v lednu příštího roku!

Cizinec ve vlaku
  1. Deadpool 2

Již v červnu se dočkáme pokračování snímku Deadpool, který byl víc než dobrý. Většina diváků si ho nemohla vynachválit. Doufejme, že i Deadpool 2 bude minimálně stejně kvalitní. Hlavní roli opět přijal Ryan Reynolds. Nepohodl se však s režisérem Timem Millerem. Z toho důvodu se ujal režie David Leitch. Zajímavý zvrat…

DEADPOOL 2
  1. Tomb Raider

Snímek Tomb Raider se vrátil a je ztvárněný podle videohry z roku 2013. Laru Croft sice nebude hrát herečka Angelina Jolie, ale Alicia Vikander. Nemusíte mít strach, že by tvůrci do filmu dali nějakou ošklivku. Herečka Alicia je pěkná a sexy. Otázkou však je, zda se vyrovná svojí krásou a kouzlem půvabné Angelině. To už musíte posoudit sami v březnu následujícího roku.

Tomb Raider 6
  1. Mission Impossible 6

Snímek Mission Impossible s hercem Tomem Cruisem je zpět. Zajímalo by vás, o čem bude? To nás popravdě také, protože to momentálně ještě nevíme. Dozvíme se to v srpnu příštího roku. Jisté je, že se u toho Tom dost nadřel, protože se zranil a léčil se několik měsíců. Tak snad to bude stát za to!

Mission Impossible 6