Jaké hlouposti děláte, když se cítíte osamělí? Prozradí to znamení zvěrokruhu

Eva Vogelová

Když se lidé cítí osaměle, dělají hlouposti, kterých mohou později litovat. Horoskop na vás práskne, jak se v takových chvílích chováte vy.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Když se cítíte extrémně osamělí a máte pocit, že vás nikdo nemá rád, chcete se změnit. Není to špatný nápad, pokud byste se nechtěli měnit jen zevně. Máte chuť radikálně změnit střih i barvu vlasů. Z minuty na minutu vás napadne, že si necháte udělat tetování nebo piercing. Jde o rozhodnutí ve chvíli, kdy je vám na nic, takže toho budete později nejspíš litovat.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Osamělost vás dohání k zoufalým činům. Komunikujete s lidmi, které byste za normálních okolností nikdy neoslovili. Napíšete bez problémů esemesku i bývalému partnerovi. Sami byste měli dobře vědět, že když jste se s někým rozešli ve zlém, není dobré ho kontaktovat. Doufejte, že vaše zprávy bude ignorovat.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Ve chvíli, kdy máte pocit, že vám nikdo nerozumí, začnete být nepříjemní na všechny kolem sebe. Ten, kdo vám zrovna padne do rány, to schytá. Vytváříte zbytečné drama. Lidem kolem sebe otrávíte den.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Když se cítíte sami, začnete sami sebe trýznit svými myšlenkami. Přemýšlíte o tom, proč jste neustále tak sami. Máte dojem, že vás nikdo nemá rád. Začnete se obviňovat z toho, že jste nudní a neschopní.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Samota vás dohání k romantickým filmům. Když litujete, že právě žádného partnera nemáte, pouštíte si zamilované filmy se šťastným koncem. Na chvíli si přejete, aby váš život byl přesně takový jako romantický snímek.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Když se cítíte osamělí, děláte všechno proto, aby si vaše okolí myslelo opak. Sdílíte na sociálních sítích, že jste šťastní, úspěšní a produktivní. Vypadáte jako reklama na štěstí. Klamete své okolí vymyšleným životem.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Mučíte se svojí minulostí. Osamělost vám nedělá vůbec dobře. Vzpomínáte na minulost. Díváte se na staré fotky a vytahujete na povrch staré vzpomínky na partnery, se kterými jste chodili. Někdy vám u toho ukápne i slza.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Když jste osamělí, cpete se vším možným, pijete hodně alkoholu, utrácíte peníze za cigarety a hodně spíte. Někdy se dostáváte do extrému, který vás vykolejí z běžného života natolik, že nemůžete jít ani do práce či školy.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Osamělost vás nutí vydat se do ulic. S někým se seznámíte, povídáte si s ním a poté ho i přivedete k sobě domů. Tím zakrýváte smutek ze samoty, která stejně zmizí jen na malou chvíli.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Když se cítíte osamocení, vložíte veškerou energii do práce. Začnete pracovat hned po probuzení a přestanete až těsně před spaním. Samotu se snažíte zakrýt produktivitou a úspěchem.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Litujete se. Lítost vyjadřujete na sociálních sítích. Tvrdíte všem, že nikdy nenajdete svoji spřízněnou duši. Když se vás snaží někdo utěšit, nevěříte mu a shazujete to, co vám říká.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Ve chvíli, kdy se cítíte osamocení, projíždíte sociální sítě. Díváte se na profily ostatních, kteří mají spokojený vztah. Doslova se v tom utápíte a trýzníte.