Jaké je podle horoskopu vaše spřízněné zvíře?

Paga

Každé znamení má ve zvířecí říši jednoho patrona. Který je ten váš?

 1. Beran. Někdy z vás jde strach. Jste sebevědomí, silní a vždycky musí být po vašem. Vaše spřízněné zvíře je proto tygr. Už z jeho chůze je patrné, kdo je tady šelma, protože budí respekt. Ale hádejte, kdo se cítí bezpečně a sebejistě? Přece právoplatní členové jeho smečky.
 2. Býk. Jste jako delfín, protože stejně jako on jste nezávislí, inteligentní a empatičtí. S lidmi okolo vás máte zvláštní pouto a jste přátelští ke každému, koho potkáte. Radost s vámi být v jedné místnosti! Aby ne – kdo by nemiloval delfíny?
 3. Blíženec. Perou se ve vás dvě stránky vaší osobnosti. Jedna z nich je ta láskyplná, která chce, aby byli všichni šťastní. Další je velmi hluboká, emocionální a temná. A nemůžete si pomoct! Proto se dá říct, že jste jako chobotnice. Někdy splýváte s prostorem a vycházíte s okolím, jindy se dokážete naštvat a všechno zlikvidovat svými silnými chapadly.
 4. Rak. Jste věrní, vlídní, mazliví a srdeční. Na koho tento popis taky sedí? Na psa! Jedině on za vámi přijde a ať jste jakkoliv naštvaní, unavení, špatně oblečení nebo strhaní, láskyplně vás přivítá. To jste přesně vy Raci. Srdeční a pečující za všech okolností.
 5. Lev. K vám nejlépe nesedí lev, jak byste si možná mysleli. Jde o jiné sebevědomé zvíře. Sebevědomí je totiž vaší největší zbraní a okolí málokdy odolá vašemu osobnímu kouzlu. Srovnatelně silný šarm má jen jedna bytost říše zvířat, a to páv. Musíte uznat, že se stejně jako on rádi předvádíte při vábení samiček a odrazování soků.
 6. Panna. Máte velké srdce, ale vaše jednání bývá tak trochu těžkopádné. Jste nervózní, když nejdou věci podle plánu, a do vaší náruče se vejde veškerá tíha světa. Proto jste nejvíce podobní medvědům.
 7. Váhy. Stejně jako sloni umíte vybalancovat veškeré protiklady. Ač se to nezdá, toto obrovské zvíře musí neustále obratně operovat s velkou váhou. Stejně jako vy se vší tíhou světa. Zároveň je s vámi ale i legrace!
 8. Štír. Jednou se chováte jako uražené netykavky, podruhé jste příjemní a úlisní. Nikdo neví, kdy se budete mazlit a kdy seknete drápkem. Nepřipomíná vám to někoho? Přesně tak, jste jako kočka. Navíc i ony dokážou trávit celé noci toulkami po sexuálních partnerech. Mňau!
 9. Střelec. Jste sice milující, ale taky velcí bojovníci. Obzvlášť co se týče vašich blízkých. Proto se dost podobáte vlkům. Jejich nezkrotná síla a smysl pro spravedlnost definuje vaši povahu.
 10. Kozoroh. Jste rození vůdci! Navíc vám nechybí ambice, zodpovědnost a emocionální rezervovanost. To je dost podobné lvovi. Všechno sledujete z povzdálí a teprve když přijde ten správný čas, zaútočíte a dosáhnete svého.
 11. Vodnář. Jste vychytralí a zábavní, ale taky excentričtí a povýšení. To z vás dělá znamení nejlépe podobné opici. Užíváte si, jak jste oproti jiným uvědomělí, někdy ale přestřelíte a ostatní vás mají za rozjívené magory.
 12. Ryby. Vaše zvíře je sova, ale spíš její pohádkové pojetí, kde je v roli rádce a učitele, než skutečný tvor, který navzdory přesvědčení příliš chytrosti nepobral. Občas víte, co lidi řeknou, ještě než to řeknou. Vaše intuice je totiž neomylná. Hú!