Jaké je podle horoskopu vaše srdce?

Pavla Gabrhelíková

Srdce. Pokud byste si ho měli představit, jaké by bylo? My v tom máme docela jasno podle vašeho znamení zvěrokruhu.

 1. Beran. Párkrát jste se spálili a stal se z vás tak trochu skeptik. Vaše srdce má proto velmi pevné stěny a rozbije je jen ten, kdo si vážně dá tu práci dostat se vám pod kůži.
 2. Býk. Vaše srdce je tvrdohlavé. Pořád chováte city k někomu z minulosti. Dokud se nehnete z místa, nenechají vás tyto city v ničem v klidu pokračovat. Vaše srdce je v neustálém sporu samo se sebou.
 3. Blíženec. Vaše srdce časem těžkne. Po lidech, které jste ztratili, se vám nestýská, ale jejich ztrátou i tak trpíte. Stále se snažíte poučit ze svých chyb. A trápí vás to. Čím jste starší, tím jste zamyšlenější.
 4. Rak. Vaše srdce je měkoučké jako ten nejlepší polštářek. Nestydíte se za slzy a máte odvahu být zranitelní. Vaše heboučké srdce má na svědomí to, že jste neustále autentičtí.
 5. Lev. Jste u svého srdce neustále na stráži. Snažíte se chovat tak, že vám nezáleží na druhých. Vždy držíte masku nezávislého člověka. Předstíráte, že jste vždycky v pořádku. Ale není to tak. Jen nechcete, aby někdo věděl, jak jste zranitelní.
 6. Panna. Vaše srdce je velmi opatrné. Neskočíte do vztahu jen tak s někým. Potřebujete si toho člověka nejdřív dobře prověřit. Sdělujete lidem svá tajemství a podle toho, jak se k tomu postaví, hodnotíte, co je to za lidi.
 7. Váhy. Vaše srdce je staromódní. Věříte v závazek a tradiční rozdělení mužských a ženských rolí. Když se do někoho zamilujete, jste oddaní až za hrob. Neutíkáte při prvních problémech, jste ochotní za vztah bojovat.
 8. Štír. Vaše srdce je vřelé. Snadno se spřátelíte a často rozdáváte úsměvy. Každý vás zbožňuje, protože má vaši plnou pozornost, když s vámi mluví. Jde vám o to, aby se lidé kolem vás cítili co nejlépe.
 9. Střelec. Vaše srdce má trhliny. Neustále se potýkáte s různými křivdami z minulosti. Bojíte se zamilovat, protože víte, jak láska umí ubližovat. Snadno si necháte zlomit srdce. Tak ho raději nikomu nesvěřujete.
 10. Kozoroh. Vaše srdce je z ledu. Na světě je jen pár osob, co ho dokáží rozehřát. Musejí ale nejdřív projít důkladnou prověrkou. Ale většinu lidí nesnášíte a chcete se od nich držet co nejdál.
 11. Vodnář. Máte obrovské srdce! Nejraději byste se pro své blízké rozdali. Nedělá vám problém pro kohokoliv udělat cokoliv, aniž byste o tom museli přemýšlet. Jste přesně ten typ člověka, kterého svět potřebuje.
 12. Ryby. Vaše srdce je silné. Ač se to tak nezdá, vydržíte cokoliv. Prodělali jste už hodně bolesti, ale vaše srdce pořád silně bije. Vaše srdce je odolné. Vaše srdce je nerozbitné.