Nejlepší dating apps současnosti aneb zapomeňte na Tinder

Lucie Bryndová

Stále hledáte toho pravého a ne a ne na něj narazit? A co takhle vyzkoušet nějakou seznamku? Některé jsou už otřepané a nudné, ale existuje i pár výjimečných, které by pro vás možná mohly být tím pravým místem, kde na vysněný protějšek narazíte. Vybrali jsme pro vás pět novinek ze světa dating apps, které ale nejsou pro každého, a to je dělá naprosto geniálními. Které to jsou a čím se odlišují?

  • Hater. Tahle appka se bude určitě hrozně líbit všem správným haterům. Jo, jestli jste hledali právě tohle, pak jste to našli. Nainstalujte si aplikaci, vytvořte si profil a pak už jen klikejte na nabídky různých aktivit nebo situací a k nim rozdávejte hodnocení. Ta jsou tři – Miluji, Nesnáším nebo Neutrální postoj. Na základě vašich odpovědí vám pak Hater přihraje všechny nápadníky, kteří odpovídají stejně. Poznáte, co vás oba štve a lépe se tak poznáte.
  • Datefit. Jste sportovec tělem i duší a hledáte podobně založený protějšek? Pak je právě pro vás tahle aplikace. Ve svém profilu si můžete nastavit podrobná kritéria, která u svého partnera vyžadujete, jako je například: Váš partner by měl mít rád turistiku, fitness, kickbox, nejíst lepek, být vegan nebo vegetarián, apod. Zobrazí se vám 25 profilů za den (vypadají podobně jako profily na Instagramu), se kterými můžete navázat spojení a najít mezi nimi přesně toho, koho hledáte.
  • Dig. Hledáte páníčka pro svého čtyřnohého chlupáče? Nebo aspoň někoho, kdo s vámi bude sdílet radost z rozkošných fotek štěňátek a třeba si do budoucna s vámi nějaké pořídí? Jakmile v aplikaci vyplníte, zda jste vlastníkem nebo jen milovníkem psů, můžete filtrovat potenciální nápadníky se stejným zájmem. Denně dostanete pět návrhů profilů, abyste na základě svých informací, které máte na profilu, zjistili, zda je některý z nich ten pravý. To je super, ne? Aspoň se pak vyhnete nepříjemnému překvapení, že váš partner pejsky nemusí nebo je na ně třeba alergický.
  • Wingman. Potřebujete pomoci od nejlepší kamarádky? I pro takové případy existuje aplikace, a to Wingman. A jak na to? Appku si musíte stáhnout obě dvě. Zaregistrujte se na ní jako „dater“ a vaše kamarádka jako „wingwoman“. Pak už se jen posaďte a nechejte kamarádku, aby vyplnila profil za vás. Jakmile s vámi bude chtít někdo navázat spojení, kamarádka ho může pozvat do chatu, kde si můžete s vybraným potenciálním partnerem začít psát. No a pak uvidíte, jak to dopadne. Kamarádky vás většinou vidí v jiném světle, než vy sami, a tak možná díky ní najdete toho pravého.
  • Vyve. Výslech? Tak trochu. No a proč ne? První, na co se vás aplikace zeptá, budou otázky typu: Co děláte pro to, když potřebujete vypustit páru? Na základě vašich reakcí vám aplikace na základě chytrého algoritmu vyhodnotí nejbližší shody s dalšími osobami. A je to? Ne. Jejich fotky budou rozmazané. Pokud budete chtít, aby se vám fotka zobrazila ostrá, budete muset začít odpovídat na více otázek. Jakmile zodpovíte dostatečné množství otázek, obrázek se vám rozjasní a zobrazí se další informace, jako jsou odkazy na sociální sítě a podobně.