Jaké jsou nejlepší přítelkyně pro dlouhodobý vztah? Poznáte to podle jejich znamení zvěrokruhu

Redakce

Chtěli byste mít skvělou přítelkyni na celý život? Není jednoduché takovou najít, ale můžete si být jisti, že existují. My vám řekneme, která znamení jsou nejlepší pro vztah.

  • Ryby. Ženy ve znamení Ryb jsou velmi citlivé, jejich duše se skládají z hlubokých emocí. Mají srdce na pravém místě. Hledají muže na dlouhodobý vztah. Můžou působit jako plaché, protože důkladně pozorují vše kolem sebe. Citlivost z nich dělá velmi tolerantní a trpělivé přítelkyně. Dokáží svému příteli porozumět a podpořit ho. Jedna z nejlepších vlastností Ryb v ženském podání je věrnost. Můžete jim na sto procent věřit. Pokud se do vás zamilují, budete téměř jediní, na kom jim bude hodně záležet. Obětovaly by vám nejraději všechno. Po nějaké době úspěšného vztahu by se nebály založit rodinu.
  • Kozoroh. Nejprve se může zdát, že ženy ve znamení Kozoroha jsou stydlivé. Pokud je více poznáte, zjistíte, že je to jinak. Ve skutečnosti se dokáží před blízkým člověkem velmi rozpovídat a být i dominantní. Velmi pečlivě si vybírají, komu věnují svoji pozornost. Pokud jste to právě vy, můžete slavit, protože jste prošel úzkým sítem a zvítězil nad ostatními muži. Slečny v tomto znamení jsou poměrně tvrdohlavé, ale samy dokáží přiznat to, že se v něčem spletly. Ženy ve vztahu si budou dobře kontrolovat a ochraňovat své teritorium. Možná se vám budou zdát trochu drsné, ale jakmile prolomíte všechny zábrany, uvidíte, že jsou to velké romantičky, které si svého muže dokáží vážit a vytvořit mu dobré zázemí.
  • Střelec. Ženy ve znamení Střelce se vždy nejprve snaží vyřešit problém blízkého člověka a pak teprve až ten svůj. Svůj protějšek téměř vůbec nekritizují a nevyčítají mu jeho špatné zvyky či vlastnosti. Přísné jsou často hlavně na sebe. Mají vysoké nároky na svou osobnost. K ostatním však dokáží být velmi mírumilovné. Ve vztahu působí jako silní jedinci. Pokud bude vztah na hraně, dokáží se kousnout a vší silou ho zachránit. Vydrží toho hodně, trpělivost mají nezměrnou. Pokud se do vás zamilují, už vás nebudou chtít nikdy pustit k vodě. Budou za vás vždy bojovat, ať se děje, co se děje.  
  • Váhy. Ženy ve znamení Vah jsou sice netrpělivé a nerozhodné, ale co se týče lásky, mají jasno. Přejí si romantický, vyvážený a tolerantní vztah až do smrti. Jedná se o citlivé bytosti, které od vztahu hodně vyžadují, ale dokáží také hodně darovat. Hlavně lásku a něhu. Pokud byste chtěli vztah jako z pohádky, s Váhami ho mít můžete. Ony si přesně takový přejí. Navíc jsou věrné a snaží se partnera udělat maximálně spokojeného. Mají smysl pro spravedlnost a pokud se v něčem váhy spletou nebo něco zkazí, samy to dokáží přiznat.

Ženy, víte o nich? 8 věcí, které ovlivňují vaši vůni tam dole

Bacha na ně: Tyto dvě oblíbené sexuální praktiky vás můžou zmrzačit