Jaké jsou vaše silné stránky? Prozradí to znamení zvěrokruhu

Eva Vogelová

Víte, jaké jsou vaše silné stránky? Možná jste na ně zapomněli nebo o nich stále nevíte. To nevadí, protože vaše znamení zvěrokruhu vám je prozradí.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Jste velmi ambiciózní. Díky své ctižádostivosti můžete dosáhnout svých cílů. Ve chvílích, kdy se vám nějaké věci nedaří, máte tendenci se vzdát. Kvůli tomu v sobě musíte neustále udržovat svoji vášeň, která pohání vaše ambice.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Jste talentovaní a máte velmi dobrou pracovní morálku. Když se do něčeho pustíte, většinou to dopadne dobře, protože jste pečliví a poctiví. Lidé si váš váží. Když se pustíte do práce, jde vám to od ruky a nezastavujete se.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Jste inteligentní a přátelští. Máte vliv na ostatní. Neměli byste to nikdy zneužívat ve svůj prospěch. Rádi komunikujete s lidmi. Většinou dokážete vycítit, kdy si ostatní zaslouží, abyste na ně byli hodní nebo zlí.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Jste milující a důvěryhodní. Svět není moc přívětivý, a proto potřebuje vás. Občas pomáháte ostatním lidem, dělá vám to totiž radost. Někdy však máte pocit, že jste bezradní, protože je toho na vás moc. Nejraději byste se vším sekli a zamkli se doma. Na tom není nic špatného, potřebujete jen nabrat sílu, abyste pak zase někomu pomohli.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Jste komunikativní a ochotní vystoupit za hranice své komfortní zóny. Umíte ostatní okouzlit svým charismatem a vystupováním. Komunikace je vaše silná stránka a sebevědomí vám také nechybí. Nebráníte se výzvám. Když cítíte, že přišla chvíle se něčemu postavit, uděláte to. Občas vás však musí někdo postrčit.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Jste na sebe tvrdí. Díky tomu máte v životě disciplínu. Rozumíte temným stránkám lidské přirozenosti. Tam, kde jiní vidí vítězství, vy vnímáte prohru. Pokud to přeženete, můžete si tím uškodit. Když se naučíte respektovat se, kázeň vám bude k dobru.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Dokážete v lidech vzbudit respekt a smysluplně reagovat na problémy, které postupně vstupují do vašeho života. Svým jednáním dokážete změnit názory ostatních. Často jste nevyrovnaní, ale čím jste starší, tím víc se vám daří udržovat ve svém životě rovnováhu.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Umíte se v životě zvednout a bojovat dál. Život vám dává rány, ale vy dokážete zmobilizovat všechny své síly a nejenže pak zvládnete po porážce vstát, ale dokonce i znovu bojovat. Občas se chcete vzdát, ale nakonec vždycky seberete všechnu svoji odvahu a jdete dál.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Jste idealisté. Občas žijete ve svých snech a realita vám nic neříká. Díky tomu však vidíte všechny věci z té lepší stránky. Pokud přece jen někdy spadnete do splínu, dlouho tam nevydržíte. Raději vnímáte ty hezké věci a na všem si najdete něco pozitivního.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Jste velmi trpěliví. Když se do něčeho pustíte, vydržíte většinou až do konce. Nic nevzdáváte po prvním neúspěchu, protože víte, že ten může přijít až za dlouhou dobu. Trpělivost máte i s lidmi okolo sebe. Někdy se stane, že už máte všeho dost. Stačí, aby vás někdo motivoval, a jste zpět ve svých trpělivých kolejích.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Jste vytrvalí a nebojíte se změn. Rádi se pouštíte do debat a akcí, ve kterých můžete něco dokázat a ovlivnit tím ostatní. Vítáte vývoj a změny, protože chápete, že se jim nevyhnete. Z toho důvodu se s nimi raději kamarádíte.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Jste spolehliví a uvnitř silní. Ostatní lidé vás nevnímají jako silné osobnosti. To vám vůbec neuškodí, protože jim časem ukážete opak a oni pak budou překvapení. Okolí se na vás může téměř ve všem spolehnout.