Jaké předsevzetí byste si měli dát do roku 2018? Zjistěte to podle svého znamení

Eva Vogelová

Pomalu se blíží rok 2018. Plánujete si dát nějaké předsevzetí? Poradíme vám, jaké by to mělo být na základě znamení zvěrokruhu.

 • Beran (21. 3. – 20. 4.). Měli byste si na příští rok dát předsevzetí, že budete postupně různými způsoby zvyšovat své chatrné sebevědomí. Pro začátek se vystavujte nepříjemným situacím, ve kterých vám sebedůvěra chybí. Vyhrané malé bitvy vám dodají sebevědomí na to, abyste se pokusili i o ty větší. Někdy se může stát, že se vám to nepodaří, z toho si však nic nedělejte. To se v životě stává často. Buďte trpěliví.
 • Býk (21. 4. – 21. 5.). Milujete pohodlí a neholdujete velkým změnám. V příštím roce byste se měli naučit to změnit. Dejte si předsevzetí o tom, že se dostanete ze svojí komfortní zóny. Překonejte se a postavte se strachu čelem. Pokud to neuděláte, váš život bude stereotypní a nikdy ničeho velkého nedosáhnete.
 • Blíženci (22. 5. – 21. 6.). V příštím roce byste měli budovat vztah se sebou. Projevujte k sobě trochu lásky a úcty. Neházejte si neustále sami klacky pod nohy, ale mějte se rádi. Komunikace s okolím vám jde, ale neměli byste zanedbávat sami sebe.
 • Rak (22. 6. – 22. 7.). Žijete svůj vnitřní svět plný předsudků. Raději některé věci neuděláte, protože se bojíte jejich důsledků. V novém roce se otevřete světu. Nebojte se následků a odmítnutí. Vždycky se může stát něco, co se vám nebude líbit. S tím už nic nenaděláte, musíte se potížím postavit čelem. Důležité je, abyste nepromeškali své životní příležitosti kvůli strachu.
 • Lev (23. 7. – 22. 8.). Chápeme, že vám dělá radost, když jste středem pozornosti. Velká sebedůvěra vám rozhodně nechybí, přitahujete k sobě lidi jako magnet, jste vůdčími typy. Vaše předsevzetí by mělo být o tom, že budete méně mluvit a více lidé kolem sebe poslouchat. Často se chováte sebestředně a nezajímají vás ostatní. Tím byste mohli přijít o opravdové přátele. Z toho důvodu buďte k ostatním více empatičtí.
 • Panna (23. 8. – 22. 9.). Rádi se staráte o ostatní. Dáváte svému okolí přednost před sebou. V příštím roce byste se měli více zaměřit na svůj život a dát ho dohromady. Kdo zachrání vás, až se budete topit? Nejspíš nikdo a proto se v roce 2018 věnujte především sobě.
 • Váhy (23. 9. – 23. 10.). V příštím roce se naučte, že se nemáte příliš zabývat tím, co si o vás lidé myslí. Kašlete na to. Dělejte to, co sami uznáte za vhodné. Nenechte se v životě omezovat názory ostatních. To vás totiž neskutečně brzdí v rozletu. Uvědomte si, že nikdy s vámi nebudou všichni souhlasit, ať už řeknete, nebo uděláte cokoliv.
 • Štír (24. 10. – 22. 11.). Vidíte věci jen černobíle. Život je barevný a složitější, než si skutečně myslíte. Máte tendenci všechno zjednodušovat a házet všechny věci či lidi do jednoho pytle. Měli byste se nad sebou zamyslet a příští rok brát svět takový, jaký skutečně je.
 • Střelec (23. 11. – 21. 12.). Máte rádi cestování, zkoumání a poznávání nových věcí či lidí. Vždycky se pro něco nadchnete a pak se na to vykašlete. Vlivem toho nedokážete dokončit jedinou věc. Na příští rok si dejte předsevzetí, že už nebudete tolik nestálí a několik rozdělaných věcí dokončíte.
 • Kozoroh (22. 12. – 20. 1.). Máte velkou výdrž, dokážete pracovat do roztrhání těla. Vaší psychice to však neprospívá. Dejte si předsevzetí, že si v roce 2018 konečně odpočinete. Zajeďte si na dovolenou, udělejte si volný čas pro sebe a relaxujte.
 • Vodnář (21. 1. – 20. 2.). Máte rádi dobro, s radostí za něj někdy i bojujete. Připravte se na to, protože v roce 2018 budou potřeba skutky a ne jen slova. Zapojte se do humanitárních akcí nebo do politických demonstrací. Nyní je potřeba udělat svět lepším místem pro život. Konečně budete moci využít svůj potenciál.
 • Ryby (21. 2. – 20. 3.). Patříte mezi citlivé jedince. Emočně jste jednou nahoře a pak zase dole. V příštím roce byste si neměli brát některé věci tolik srdci. Vykašlete se na to, akorát vás to nervuje. Získejte nad životem trochu nadhled.