Jaké temné stránky skrývají vaši přátelé? Prozradí to jejich znamení zvěrokruhu

Eva Vogelová

Všichni mají druhou tvář. Tu, se kterou se na veřejnosti nikdo moc nechlubí. Chcete vědět, co pod svojí maskou skrývají lidé kolem vás? Znamení zvěrokruhu to na ně práskne.

 • Beran (21. 3. – 20. 4.). Berani jsou velmi netrpěliví. V soukromí jednají často impulzivně, ale na veřejnosti se snaží kontrolovat. Mají poměrně silné ego. Když někdo nesouhlasí s jejich názorem, je zle. Raději jim v ničem neodporujte, nebo to od nich časem schytáte.
 • Býk (21. 4. – 21. 5.). Býci jsou materiální lidé. Snadno se nechají posednout myšlenkami na nejnovější značkové boty a oblečení. Dost často bývají i chamtiví. Někdy si opravdu myslí, že si za peníze mohou koupit štěstí i celý svět. Rádi s pomocí manipulace dostávají lidi tam, kde je chtějí mít. Jde o mistry komunikace, na první pohled si toho na nich ale nevšimnete.
 • Blíženci (22. 5. – 21. 6.). Blíženci si myslí, že mají patent na pravdu. Velmi těžko se s nimi komunikuje o některých tématech, protože odmítají názory jiných lidí. Občas se chovají arogantně.
 • Rak (22. 6. – 22. 7.). Raci jsou citlivá a láskyplná znamení. Problém je v tom, že se někdy chovají až moc přecitlivěle. Na veřejnosti to nejde vidět, ale blízké osoby obtěžují svojí příšernou náladovostí. Urazí je každá prkotina, pravděpodobně i to, co jsme o nich teď napsali.
 • Lev (23. 7. – 22. 8.). Lvi jsou okouzlující. Svým charismatem si k sobě dokáží přitáhnout ostatní. Rádi bývají středem pozornosti. Někdy až příliš. Občas se jsou tím posedlí. Někdy potřebují, aby jim ostatní líbali nohy, jinak si připadají bezcenní.
 • Panna (23. 8. – 22. 9.). Panny jsou perfekcionisti. Pokud se váš šéf narodil v tomto znamení, vezměte nohy na ramena. Mají totiž tendenci neustále někoho kritizovat. Občas si uvědomují, že to přehání, a kvůli tomu sekýrují jen určité jedince. Ty, u kterých si to mohou dovolit.
 • Váhy (23. 9. – 23. 10.). S Váhami je život vážně kříž. Pro něco se rozhodnou a vzápětí se na to vykašlou. Často se nemůžou rozhodnout. Neví, co se sebou. Neustále ve všem hledají nějaký smysl a směr. Zkuste s nimi jít nakupovat a zblázníte se z toho.
 • Štír (24. 10. – 22. 11.). Štíři jsou velmi vášniví a temperamentní. V některých případech se dokáží rozzuřit natolik, že z nich jde i strach. Poměrně snadno se dostanou do špatné nálady. Kvůli tomu se chovají ke svým blízkým občas velmi nepříjemně.
 • Střelec (23. 11. – 21. 12.). Střelci jsou velmi otevření. Občas řeknou něco velmi špatného v nevhodných situacích. Někoho to může zranit. Umí dobře urážet lidi, ale často si to ani neuvědomí. Nejsou si jistí, v jakých chvílích by měli raději držet jazyk za zuby.
 • Kozoroh (22. 12. – 20. 1.). Kozorozi potřebují mít všechny věci pod kontrolou, jinak jsou dost nepříjemní. Občas využívají jiné lidi ke svému prospěchu. Jsou to pesimisti, ve všem vidí to špatné. Nevěří, že by se jim mohlo něco podařit. Často chtějí, aby je ostatní přesvědčovali o opaku. Posilují si tím ego.
 • Vodnář (21. 1. – 20. 2.). Vodnáři se řídí prvním dojmem. Soudí podle něj všechny. Pokud si vás už zařadili do nějaké škatule, těžko se z ní dostanete ven. V těchto věcech nedokáží myslet logicky. Kritizovat lidi ve své hlavě je baví.
 • Ryby (21. 2. – 20. 3.). Ryby zodpovědnost za svůj život rády hází na ostatní. Občas jim chybí vlastní názor. Po svých blízkých chtějí, aby jim v životě ukazovali směr. Sami se sebou jsou ztraceni.