Jakou vedle sebe potřebujete mít spřízněnou duši podle svého měsíce narození?

Eva Vogelová

Hledáte pro sebe partnera, ale nejste si jistí, jaký by se k vám hodil? Poznáte to podle svého měsíce narození!

Leden

Jste velmi ambiciózní a pracovití. Máte své kariérní cíle, kterých chcete dosáhnout. Potřebujete někoho, kdo má podobně nastavené priority, aby vás pochopil a podpořil. V životě je pro vás důležitá nezávislost a to i ve vztahu. Svého protějška nepotřebujete vlastnit, ale jít s ním bok po boku vstříc budoucnosti.

Únor

S vámi je každý den trochu jiný. Chcete se radovat a díky tomu vyhledáváte nová dobrodružství. Občas měníte nálady a někdy dokážete pěkně zuřit. Potřebujete vedle sebe mít partnera, který by zachoval chladnou hlavu, když dostanete vztek. Zároveň by měl být v životě aktivní a chtít zkoušet nové věci.

Březen

Máte s ostatními soucit a někdy se jim snažíte pomoci. Dokážete se o ostatní dobře postarat, a to i o partnera. Potřebujete chodit s někým, kdo si bude vážit vaší dobroty, ale nebude ji zneužívat. Může vám chvíli trvat, než vám dojde, že to s vámi myslí vážně a nehodlá vás využívat.

Duben

Jste silní, jedineční a poměrně temperamentní. Často si stojíte za svým a v některých věcech nejste schopní dělat kompromisy, což spoustu lidí může odradit. Váš protějšek by měl být shovívavý k vaší povaze a osobnosti. Pokud najdete někoho, kdo vás bude mít rád se vším všudy a nebude se vás snažit změnit, máte vyhráno.

Květen

Potřebujete partnera, který vás nebude táhnout zpátky. Máte své cíle, které si hodláte splnit i na úkor dalších životních priorit. Ideální protějšek pro vás je ten, který s vámi nebude mít potřebu trávit dvacet čtyři hodin denně. Kdyby vás k tomu ještě motivoval, bylo to pro vás ještě lepší.

Červen

Jste velmi citliví. Potřebujete k sobě někoho empatického, kdo vám bude schopen naslouchat a často s vámi komunikovat. Pokud byste si našli člověka, o kterého byste se v těžkých chvílích mohli opřít, bylo by to pro vás ideální.

Červenec

Nemáte problém s navazováním kontaktů. Na první pohled jste otevření, ale dveře do svého nitra máte před ostatními pevně uzavřené. Jen málokomu dokážete odhalit, co se ve vás opravdu skrývá. Potřebujete někoho, kdo si u vás časem vybuduje důvěru a otevřete mu své srdce.

Srpen

Máte vůdčí sklony. Rádi se obklopujete lidmi, vyhovuje vám být středem pozornosti. Musíte si najít někoho, komu nebude vadit, že nad vaším vztahem budete často přebírat velení. Váš protějšek by měl submisivní a ustupovat vám, ale rozhodně by neměl přicházet o svůj názor. Nemůže vám ve všem vyhovět, protože by jinak ztratil svoji osobnost.

Září

Máte tendenci poukazovat na nedostatky ostatních lidí, často jste vůči nim přehnaně kritičtí. Děláte to i vztazích. Ideální by bylo, kdybyste si našli sebevědomého partnera, který by byl vůči vaší přehnané kritice imunní. Další možností je, že si najdete někoho, kým budete velmi fascinování a neuvidíte na něm jedinou chybu.

Říjen

Velmi vám záleží na tom, co si o vás druzí myslí. Snažíte se chovat a působit tak, aby to ostatním vyhovovalo, což není dobře. Často nejste sami sebou. Potřebujete vedle sebe mít někoho, kdo vás bude milovat přesně takové, jací doopravdy jste.

Listopad

Balancujete nad propastí. Rozhodně vám nechybí kreativita, kterou se snažíte vměstnat různými způsoby do svého života. Když se do něčeho pustíte, často nevíte, kdy přestat. Neumíte si rozplánovat všechny činnosti, které musíte udělat. Potřebujete vedle sebe protějška, který na vás bude trochu dohlížet a dostane vás do rovnováhy. Nejlepší by bylo, kdybyste si našli člověka, kterému na vás bude opravdu záležet a péče o vás mu půjde snadno.

Prosinec

Jste poctiví, věrní a hraví. Máte specifický smysl pro humor a rádi si užíváte života. Snažíte se v těžkých chvílích vidět světlé okamžiky. Potřebujete někoho, kdo porozumí vašemu humoru a zasměje se s vámi. Hodí se k vám spíše optimista, který vás podpoří. Pesimista by vás naopak mohl táhnout ke dnu, což byste časem nemuseli ustát.