Jaký je podle horoskopu váš ideální víkend? Vodnáři jsou lenoši, Blíženci ani nepoznají, že víkend je

Pavla Gabrhelíková

Víkendové volno všichni milujeme. Čemu se věnují jednotlivá znamení horoskopu?

 1. Beran. Víkend je pro vás čas, kdy máte konečně prostor udělat všechny ty šílenosti, na které v pracovním nebo školním týdnu nemáte moc času. Proto vás člověk nezřídka zastihne, jak vyrábíte zvířátka z FIMA nebo se učíte dělat kokedamy.
 2. Býk. Nevidíte důvod, proč byste se měli o víkendu někam hnát. Zajdete si do oblíbené hospůdky za barákem a vstávat budete až po obědě. Prostě pořádný relax!
 3. Blíženec. Možná ani nevíte, že začal víkend. Jste totiž neustále zaneprázdnění prací, předváděním se na veřejnosti nebo uháněním sexy „kamarádky“. Víkend? Pfff… Život je příliš krátký na to, aby ho člověk dělil na pondělí a pátky.
 4. Rak. Pro většinu vnějších pozorovatelů je váš víkend synonymum nudy. Vy Raci totiž žijete spíš vnitřně. Možná se zdá, že celý den proležíte u televize. Ale vy přitom rekapitulujete a přemýšlíte.
 5. Lev. Vyhledáváte slunce, teplo a všechno, co s tím souvisí. To mohou být i sexy těla nebo nějaký pořádně vášnivý zážitek. V zimě se vydáváte do sauny nebo solárka, v létě jste celý den na koupáku nebo na kole.
 6. Panna. Konečně máte čas přeskládat celou skříň, poskládat knihy do knihovny podle abecedy a vytřídit nepotřebné harampádí. Pro Panny je největší relax organizování nepořádku. Proto se tomu nezdráhají obětovat celý víkend.
 7. Váhy. O víkendu se naplno věnujete navrácení ztracené rovnováhy. Obzvláště v případě, že za sebou máte náročný týden plný výkyvů, které se vás snažily vyhodit z konceptu. Pravděpodobně nebudete chtít nikoho vidět, půjdete si zacvičit nebo si budete číst v parku.
 8. Štír. O víkendu se v ideální případě věnujete sexy stránce svého já, kterou musíte v práci nebo ve škole držet na uzdě. Rádi navštívíte kadeřníka, necháte si udělat nehty, zjistíte, co je nového ve světě sexu, a večer zakončíte pořádným řáděním s partnerem, kamarádem s výhodami nebo alespoň dobrým pornem. Protože víkend bez sexu je poloviční!
 9. Střelec. Pravděpodobně máte kocovinu, protože celý víkend trávíte s kamarády někde v baru. Když se skvěle bavíte, nevíte, kdy přestat. Musíte rozdávat radost a rozesmívat všechny v okruhu dvaceti metrů. Jen dávejte pozor, abyste pak sami nestrádali.
 10. Kozoroh. Nehodláte vypadnout z pracovního tempa. Relaxace pro vás je, že konečně doděláte grafický návrh pro kamarádovu knihu, zboucháte postel z palet, opravíte lampu po dědečkovi a uděláte si pořádek v pracovní tašce. Největším víkendovým potěšením je pro vás kvalitní káva a výborný oběd.
 11. Vodnář. Vodnáři, vy jste jako spící panny! Než se vyhrabete z postele, vyčistíte si zuby a zjistíte, co si dáte k jídlu, jsou najednou čtyři odpoledne, což znamená, že nemá smysl něco začínat. Zavřete se v pokoji, pustíte si film a budete rádi, že jste rádi.
 12. Ryby. Konečně máte čas zasnít se u něčeho kreativního. Buď hodiny malujete, hrajete nebo píšete povídky. Často se vydáte hledat inspiraci k nejbližší vodě. Ale že byste se šli vykoupat? Ani omylem! Budete sedět s notesem pod nejbližším stromem.