Jaký je váš klíč ke štěstí podle horoskopu?

Eva Vogelová

Necítíte se spokojení, ale nevíte, co vám chybí? Někdy není lehké to zjistit. Znamení zvěrokruhu vám napoví, co by vás mohlo udělat šťastnějšími.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Spojte se se svým smyslem pro dobrodružství. Nikdo nemůže být šťastný neustále, ale když si čas od času uděláte spontánní výlet s batohem na zádech, budete relativně spokojení. Radost vám vydrží ještě nějakou dobu po cestovním dobrodružství.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Udělejte si ve svém životě pořádek. S věcmi, které můžete ovlivnit, něco udělejte. Pokud to jde, odstraňte ve svém životě to, co vás dělá nešťastnými. Může to být i váš vztah s partnerem nebo práce. K tomu si ukliďte prostor, ve kterém žijete. Zbavte se nepotřebných věcí.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Nebojte se vystoupit ze své komfortní zóny. Přijměte změny a všechno, co s nimi přichází. Vyzkoušejte nové věci a změňte prostředí, ve kterém žijete. Když se cítíte nespokojení, nic jiného vám nezbývá. Změna k životu patří.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Zabýváte se hodně věcmi, které vám berou spoustu času. Snažíte se tu být pro všechny. Někdo z vašich blízkých potřebuje pomoc, vy neváháte a uděláte to. Minimálně na konci dne byste si měli udělat čas jen pro sebe, jinak nikdy nebudete spokojení.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Vám vyhovuje, když se můžete ujmout vedení nových projektů. Práce vám jde často od ruky, snažíte se ji dělat poctivě. Nebaví vás stát na místě, toužíte se neustále v něčem zlepšovat. Nenechte se paralyzovat strachem, že vám něco nevyjde. Když půjdete do všeho naplno, budete spokojenější.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Potřebujete pravidelný odpočinek. Všechno se snažíte mít perfektní, ale to vám často ubírá dost energie. Nemusíte ležet na kanapi, věnujte se i aktivnímu odpočinku. Najděte si nové koníčky a dělejte je naplno.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Máte kolem sebe skvělý kruh přátel, ale někdy byste si mohli vyrazit ven bez nich. Jste závislí na ostatních, potřebujete jejich pozornost. Bez svých přátel byste pravděpodobně nevyrazili na žádný výlet nebo nešli cvičit. Když se přestanete soustředit na ostatní a budete dělat, co vás baví, budete se cítit mnohem lépe.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Jste velmi emocionální, často se ve svých pocitech topíte a nedokážete se v nich zorientovat. Dejte jim řád, zapisujte si je a přemýšlejte nad nimi. Neberte svoji citlivost jako handicap, přijměte ji.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Máte dobrodružnou povahu, nemůžete dlouho zůstávat na jednom místě. Uklidněte svoji mysl akcí. Každý den si vyhraďte čas, který věnujete různým aktivitám. Zajděte si do kina, navštivte muzeum, opijte se s přáteli nebo vyrazte na výlet. Bez koníčků nikdy nebudete spokojení.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Příliš mnoho času investujete do práce a zanedbáváte své blízké. Nepochybně by vás těšilo, kdybyste jim pravidelně věnovali více času. Možná kvůli tomu budete mít méně peněz, ale chvíle s rodinou a přáteli jsou k nezaplacení.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Věříte, že učení je celoživotní projekt. Máte velké cíle a nároky. Když si něco splníte, nejste spokojení, protože jste na sebe tvrdí a chcete víc. Měli byste se naučit radovat se z malých věcí, které provázejí váš každodenní život, jinak budete neustále nespokojení.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Máte uměleckou duši, neodmítejte činnosti spojené s uměním jen proto, že se z nich nedá vytěžit spousta peněz. Rozvíjejte své tvůrčí schopnosti, experimentujte s různými formami sebevyjádření. Nebraňte se tomu, protože vás to bude bavit.