Jaký kostým je pro holky podle horoskopu nejlepší na halloweenskou párty?

Pavla Gabrhelíková

Halloween se nezadržitelně blíží a s ním i přemýšlení, jaký kostým na párty zvolit. Máme pro vás pár tipů na to, čí převlek by vám nejvíce slušel podle znamení horoskopu.

 1. Lev. Lvicím sedne kostým Srdcové královny z Alenky v říši divů. Za prvé si tak uděláte legraci ze své povýšenosti a za druhé, když se budete po pár panácích chovat dramaticky, můžete to svést na svůj kostým.
 2. Blíženci. Holky, oblékněte kostým Jokerovy lásky Harley Quinn. Dokonale odpovídá vaší hravosti a rozpolcenosti.
 3. Panna. Nikdo k vám nesedí lépe než Hermiona z Harryho Pottera. Je precizní, lačná po informacích a zachraňuje přátele.
 4. Rak. Tajemná femme fatale, a zároveň nejlepší pečovatelka. To je osobnostní profil Morticii Addams z Addamsovy rodiny. Skvěle to vystihuje vaši temnou stránku, kterou se hodí probudit právě v tento temný svátek.
 5. Býk. K vám nejlépe sedí postava Rey ze Star Wars: Tha Last Jedi, která je paličatá a odhodlaná bojovat za své přátele. Stejně jako vy se nikdy ničeho nezalekne a je tak trochu feministka.
 6. Váha. Helen Parr ala Elastigirl perfektně zvládá roli superhrdinky i oddané matky třech dětí. A to je přesně váš styl. Dobrodružství ruku v ruce se zodpovědností.
 7. Štír. Katniss Everdeen alias Dívka v plamenech z Hunger Games má výbušnou povahu, je inteligentní a nedůvěřuje lidem. Nepřipomíná vám to někoho?
 8. Kozoroh. Možná vás to nepotěší, ale nejlépe k vám sedne královna Zloba. Je vám podobná v tom, že neodpouští, ale neustále je hodná respektu. Navíc je tak krásná!
 9. Ryby. Převlečte se za hlavní postavu filmu Příběh služebnice. Hodí se to k vaší melancholické povaze a obětavosti. Navíc jste stejně jako ona silné a dokážete se postavit za dobrou věc.
 10. Střelec. Nejvíc si užijete Halloween v kostýmu odhodlané krásky Wonder Woman. Je sarkastická a nebojí se vmést lidem pravdu do obličeje, což je vám víc než vlastní.
 11. Vodnář. Mystique z X-Menů je vám podobná víc než kterákoliv jiná postava. Je chytrá, tichá a dokáže se proměnit v kohokoliv chce. Navíc je vynalézavá stejně jako vy.
 12. Beran. Jasmína z Aladina je skromná, chytrá a krásná. Svou lásku by nevyměnila ani za všechny peníze světa. Nevzdává se, ani když se proti ní obrací celý svět, což je přesně vaše doména.
swipe helper

Mezi články můžete přecházet pohybem prstu na displeji do stran

zavrit