Jaký kostým je pro holky podle horoskopu nejlepší na halloweenskou párty?

Pavla Gabrhelíková

Halloween se nezadržitelně blíží a s ním i přemýšlení, jaký kostým na párty zvolit. Máme pro vás pár tipů na to, čí převlek by vám nejvíce slušel podle znamení horoskopu.

 1. Lev. Lvicím sedne kostým Srdcové královny z Alenky v říši divů. Za prvé si tak uděláte legraci ze své povýšenosti a za druhé, když se budete po pár panácích chovat dramaticky, můžete to svést na svůj kostým.
 2. Blíženci. Holky, oblékněte kostým Jokerovy lásky Harley Quinn. Dokonale odpovídá vaší hravosti a rozpolcenosti.
 3. Panna. Nikdo k vám nesedí lépe než Hermiona z Harryho Pottera. Je precizní, lačná po informacích a zachraňuje přátele.
 4. Rak. Tajemná femme fatale, a zároveň nejlepší pečovatelka. To je osobnostní profil Morticii Addams z Addamsovy rodiny. Skvěle to vystihuje vaši temnou stránku, kterou se hodí probudit právě v tento temný svátek.
 5. Býk. K vám nejlépe sedí postava Rey ze Star Wars: Tha Last Jedi, která je paličatá a odhodlaná bojovat za své přátele. Stejně jako vy se nikdy ničeho nezalekne a je tak trochu feministka.
 6. Váha. Helen Parr ala Elastigirl perfektně zvládá roli superhrdinky i oddané matky třech dětí. A to je přesně váš styl. Dobrodružství ruku v ruce se zodpovědností.
 7. Štír. Katniss Everdeen alias Dívka v plamenech z Hunger Games má výbušnou povahu, je inteligentní a nedůvěřuje lidem. Nepřipomíná vám to někoho?
 8. Kozoroh. Možná vás to nepotěší, ale nejlépe k vám sedne královna Zloba. Je vám podobná v tom, že neodpouští, ale neustále je hodná respektu. Navíc je tak krásná!
 9. Ryby. Převlečte se za hlavní postavu filmu Příběh služebnice. Hodí se to k vaší melancholické povaze a obětavosti. Navíc jste stejně jako ona silné a dokážete se postavit za dobrou věc.
 10. Střelec. Nejvíc si užijete Halloween v kostýmu odhodlané krásky Wonder Woman. Je sarkastická a nebojí se vmést lidem pravdu do obličeje, což je vám víc než vlastní.
 11. Vodnář. Mystique z X-Menů je vám podobná víc než kterákoliv jiná postava. Je chytrá, tichá a dokáže se proměnit v kohokoliv chce. Navíc je vynalézavá stejně jako vy.
 12. Beran. Jasmína z Aladina je skromná, chytrá a krásná. Svou lásku by nevyměnila ani za všechny peníze světa. Nevzdává se, ani když se proti ní obrací celý svět, což je přesně vaše doména.