Jaký pro vás bude podle horoskopu konec roku 2018?

Paga

Rok 2019 je skoro tu. Ale to neznamená, že byste měli zanedbávat konec roku 2018. Co vás v tento emotivní čas čeká a jak to přežít?

 1. Beran. Blíží se vánoční svátky, a to je období klidu a míru. Což není tak úplně vaše parketa a jste z toho nervózní. Myslete na to, že i vy potřebujete pauzu. Zanechte zápolení a vědomě relaxujte. Po Novém roce budete o to silnější.
 2. Býk. Konec roku 2018 bude jedna velká párty! Dbejte na to, abyste nenavštěvovali hostitele s prázdnýma rukama a chovejte se tak, aby vás chtěl každý zase pozvat znovu, bude se vám to v budoucnu hodit. Někde mezi těmi všemi večírky vám ale dojde, že byste se je všechny vyměnili za pár chvilek s jednou jedinou osobou. Nestojí to za zvážení?
 3. Blíženec. Láska pro vás bude do konce tohoto roku jako cesta strašidelným domem. Budete zavírat oči, schovávat se a utíkat před ní. Jenže právě lásku potřebujete k tomu, abyste za sebou rok 2018 nechali bez výčitek. Na vás totiž může mít vliv jenom ten, do koho jste zakoukaní. Co bude potom, to se uvidí. Ale jestli dáte na jeho rady, něco podstatného se ve vašem životě změní.
 4. Rak. Raci, nastává čas vzpomínání na dětství, což naprosto milujete. Budete obklopení rodinou, přáteli a láskou. Jenže na někoho jste zapomněli. A tomu člověku chybíte. Může to být stará láska, zapomenutý kamarád nebo někdo z rodiny. Koncem roku 2018 se rozhodnete, jestli si tohoto člověka znovu pustíte do života, nebo půjdete dál bez něj.
 5. Lev. Máte za sebou velmi úspěšný rok. Byli jste obklopeni obdivovateli a užili si všecho možného. Konec roku ale budete trávit jenom s partnerem (nebo budoucím partnerem). Vašemu egu bude stačit, že jste pro jediného člověka celý svět. Což u vás není tak častý úkaz.
 6. Panna. Někdo se vám pěkně zavrtá pod kůži a vy ve své pragmatické duši objevíte věci, které byste tu nikdy nehledali. Dostane vás to i do těch nejtemnějších zákoutí vaší mysli, ale tentokrát budete vědět, jak tato místa prosvětlit. Konec roku bude ve znamení nacházení odpovědí na otázky, na něž jste se už delší dobu ani nechtěli odvážit pomyslet.
 7. Váhy. Na konci roku budete váhat nad dvěma možnostmi, jak ho strávit. Pak ale bude stačit jeden telefonát a bude rozhodnuto. Dojde vám, že volba byla jasná hned od začátku. Díky tomu strávíte konec roku opravdu hezky. Ale bude to jen o fous!
 8. Štír. Nebudete si moct pomoci a budete mít náladu pomáhat druhým. Ale ne že byste přestali být vášniví nebo marniví, to zas pozor. Vaše představy pojedou na plné obrátky a ani krocan před vámi nebude v bezpečí. Pokud jste svobodní, okouzlíte osazenstvo každé párty, pokud jste zadaní, váš protějšek se má na co těšit.
 9. Střelec. Budete se rádi vracet domů a nemůžete se dočkat na čas strávený s blízkými. Uděláte všechno proto, abyste stihli vidět každého člena rodiny i všechny kamarády. Bude to ale tak trochu útěk před nepříjemnými pocity, které vás už dlouho pronásledují a dělí vás od štěstí. Není na čase věnovat svátky jejich vyřešení?
 10. Kozoroh. Na  konci roku budete chtít povýšit svůj vztah (ať už jste na jeho začátku nebo se schyluje k ano u oltáře) na něco víc. Jen vás prosíme, milí Kozorozi, nedělejte to, jako byste uzavírali obchodní smlouvu! Víme, že si na sladké řečičky nepotrpíte, ale svůj podnikatelský um raději nechte za dveřmi. Buďte upřímní a zranitelní. Pak je mnohem pravděpodobnější, že protějšek řekne ano.
 11. Vodnář. Nečekaně vám do života vklouzne někdo jiný. Pokud jste zadaní, dobře si rozmystele, co od toho očekáváte a zvažte všechny následky. Pokud jste svobodní, udělejte seznam nejdivnějších věcí, které jste kdy chtěli podniknout (od kurzu keramiky až po výpomoc v útulku) a všechny je spáchejte se svým novým objevem. Buď vás to spojí navěky, nebo rozdělí hned na začátku.
 12. Ryby. Pracujete na perfektních dárcích pro své nejbližší a jste kvůli tomu pod velkým tlakem. Nezapomínejte prosíme na to, že lidé vás nemilují kvůli věcem a že je mnoho dalších způsobů, jak vyjádřit, že vám na někom opravdu záleží. Buďte prostě sví: Naslouchejte, konejšete a rozdávejte radost. To všem úplně stačí.