Jaký typ lásky najdete v roce 2018? Poznáte to na základě znamení zvěrokruhu

Eva Vogelová

Zajímá vás, jakou lásku potkáte v následujícím roce? Zjistíte to podle svého znamení zvěrokruhu.

 • Beran (21. 3. – 20. 4.). Roku 2018 potkáte člověka, který s vámi zůstane po celý život. Možná tomu nebudete chtít uvěřit, ale vaše samota skončí. Pocity bezmoci a osamění brzy zmizí. O radosti a starosti se už budete moct konečně s někým rozdělit.
 • Býk (21. 4. – 21. 5.). V roce 2018 najdete nejlepšího přítele. Mezi vámi sice nevznikne partnerská láska, ale kamarádská. Budete se moct o svého nového kamaráda opřít, svěřit mu všechna svá tajemství a podělit se s ním o své starosti. Konečně už nebudete na všechno sami.
 • Blíženci (22. 5. – 21. 6.). V roce 2018 najdete lásku sami k sobě. Konečně se začnete brát vážně a mít se trochu rádi. Budete si více důvěřovat a méně si házet klacky pod nohy. Budete potřebovat nejvíce sami sebe, což se vám splní.
 • Rak (22. 6. – 22. 7.). Najdete lásku u člověka, který s vámi nezůstane navždy. To nevadí, protože vás změní. Naučí vás spoustu věcí o životě a o vás samotných. Pomůže vám zjistit, jaký by váš životní partner měl opravdu být.
 • Lev (23. 7. – 22. 8.). Ve vašem životě se objeví někdo, o kom jste si mysleli, že z vašeho života navždy zmizel. Možná to bude starý přítel ze školy nebo člověk, do kterého jste se zamilovali, ale on vaši lásku dříve neopětoval. Ať se děje, co se děje, nenechte dotyčného zase zmizet.
 • Panna (23. 8. – 22. 9.). V následujícím roce se setkáte s láskou svého života nebo si uvědomíte, že už ji vedle sebe dávno máte. Pokud ne, nebojte se oslovovat lidi a flirtovat s nimi. Jděte své životní lásce naproti, trochu jí pomozte. Slyšíme už znít svatební zvony.
 • Váhy (23. 9. – 23. 10.). K vám se příští rok vrátí expartner. Sice jste se kvůli němu hodně trápili, ale odpusťte mu to. Uvědomí si, že udělal velkou chybu, když vás opustil. Každý si zaslouží druhou šanci.
 • Štír (24. 10. – 22. 11.). V roce 2018 naleznete lásku k životu. Rozhodnete se, že nebudete nikým a ničím vázáni. Začnete si pořádně užívat všeho, co vám život nabídne. Divoké dobrodružství vás v následujícím roce rozhodně nemine.
 • Střelec (23. 11. – 21. 12.). V roce 2018 nebudete potřebovat hledat někoho nového. Máte skvělého kamaráda, který vás ve všem podrží. Vyslechne si vaše strachy a obavy. Bude se radovat z vašich úspěchů. Máte štěstí, váš nynější nejlepší přítel s vámi bude držet basu i nadále.
 • Kozoroh (22. 12. – 20. 1.). V příštím roce bude vaší jedinou láskou sex. Proměníte se v nespoutané zvíře, které bude dychtit po erotickém uspokojení. Vykašlete se na společenské normy a vypusťte své vášně naplno ven.
 • Vodnář (21. 1. – 20. 2.). Odjakživa přelétáte ze vztahu do vztahu, ale opravdovou lásku k někomu jste skutečně ještě nezažili. V roce 2018 se to konečně změní. Střetnete se s člověkem, který vás svojí osobností doslova dostane na kolena.
 • Ryby (21. 2. – 20. 3.). Příští rok potkáte někoho, kdo vám bude věrný po celý život. Pokud už ho ovšem nemáte. Nebudete to člověk, ale zvíře. Nebuďte z toho smutní, protože zvíře člověku umí projevit stejně plnohodnotnou lásku jako člověk.