Jakých chyb se dopouštíte, když jste zamilovaní? Prozradí vám to znamení zvěrokruhu

Eva Vogelová

Zamilovanost dokáže zamávat úplně s každým. Většina lidí se během něj dopouští chyb a o nich ani neví. Jaké děláte vy?

 • Beran (21. 3. – 20. 4.). Pyšníte se tím, že jste silní a nezávislí. Když se do někoho zamilujete, nechcete, aby vám protějšek zmenšoval osobní svobodu. Vaše jednání většinou končí rozchodem. Nedokážete snést kompromisy. Zatím vás k tomu nepřiměla ani láska.
 • Býk (21. 4. – 21. 5.). Když se zamilujete, ožíváte. Začátky vztahů jsou krásné a růžové. Každý den potřebujete cítit, že po vás protějšek touží a potřebuje vás. Postupem času to pro něj může být velmi unavující. Není jednoduché partnerovi každý den něco dokazovat. Časem bude intenzita touhy po vás ze strany protějšku klesat. Budete se s tím muset smířit.
 • Blíženci (22. 5. – 21. 6.). Jste extrémně soběstační. Neradi se v životě spoléháte na někoho jiného. Pokud se do někoho zamilujete, máte tendenci se s tím člověkem po chvíli nudit. I když nejste single, ve vztahu se tak chováte.
 • Rak (22. 6. – 22. 7.). Jste velmi citliví. Lásku dokážete prožívat opravdu intenzivně. Problém jev tom, že si všechno berete moc osobně. Stačí, aby partner utrousil jízlivou či popichující poznámku směrem k vám, a vy se z toho hned hroutíte.
 • Lev (23. 7. – 22. 8.). Cítíte se být jako včelí královna. Očekáváte, že to tak bude i vztahu. Myslíte si, že se vše bude točit jen kolem vás. Doufáte, že váš protějšek pro vás bude schopný udělat vše. Pokud se nad sebou nezamyslíte, brzo zůstanete sami. Jednostranné vztahy nikdy nemají šťastný konec.
 • Panna (23. 8. – 22. 9.). Když se zamilujete, svému partnerovi se úplně odevzdáte. Přestanete mít svůj vlastní názor, všechnu zodpovědnost a rozhodnutí necháváte na něm. Kontrolu nad celým vztahem musí převzít on. Nejste mu schopní dát najevo ani to, že vás něco trápí. Ve vztahu můžete být submisivní a introvertní, ale měli byste být schopni se svým protějškem otevřeně komunikovat.
 • Váhy (23. 9. – 23. 10.). To, že jste občas náladoví, není žádná novinka. Pokud se do někoho zamilujete, vaše emoce vypadají jako horská dráha. Díky tomu se ve vás váš protějšek nemůže vyznat. Snažte se je udržovat v rovnováze.
 • Štír (24. 10. – 22. 11.). Pro svého partnera byste snesli modré z nebe. Považujete ho za střed světa. Problém nastává tehdy, když začnete žárlit. Nesnesete, když se váš partner baví s člověkem opačného pohlaví. Sledujete, komu na sociálních přidává lajky k fotkám. Jste tím posedlí. Nechte ho dýchat, nebo vám ten vztah dlouho nevydrží.
 • Střelec (23. 11. – 21. 12.). Milujete dobrodružství. Sotva někam vycestujete, už plánujete, kam pojedete příště. Pokud se zamilujete do člověka, který není tak nadšený cestovatel jako vy, je to problém. Nebudete se moci vídat tak často. Větší potíž však spočívá v tom, že potřebujete dobrodružství i ve vztahu. Pokud se z něj začne vytrácet, nechcete ve vztahu zůstat. Žádný vztah není dokonalý. Pokud si to nedokážete uvědomit, vždy v něm budete nespokojeni.
 • Kozoroh (22. 12. – 20. 1.). Pro své okolí působíte docela chladně. Dlouho vám totiž trvá, než se někomu otevřete. Když se zamilujete, chováte se úplně opačně. Svému protějšku se odhalíte okamžitě, což může být problém. Někdo by se toho mohl leknout a utéct.
 • Vodnář (21. 1. – 20. 2.). Máte potíž rozpoznat, zda člověk, se kterým jste se vrhli do vztahu, je pro vás ten pravý, nebo ne. Někdo se vám líbí a hned do toho s ním skočíte. Měli byste být trpělivější a postupně svého protějška poznávat.
 • Ryby (21. 2. – 20. 3.). Jste inteligentní a máte tendenci všechno kolem sebe analyzovat. To stejné děláte i ve vztahu, jenže tam tenhle přístup příliš nefunguje. Nemůžete rozebírat každou věc, kterou vám partner řekne nebo udělá. Snažte se raději o spontánnost, protože ta se k lásce hodí mnohem víc.