Jakým způsobem a kvůli čemu se podle horoskopu dokážete chovat k lidem opravdu ošklivě?

Pavla Gabrhelíková

Věříme, že jste super. Vážně. Ale jen do doby, než...

 1. Beran. Jste jedním z nejnebezpečnějších lidí. Dokážete jít v jakémkoliv problému do velmi bolestivé hloubky a je vám úplně jedno, co druhá strana cítí nebo jestli ji tím ztrapníte. Nikdy se taky nebojíte jít za tím, co chcete. Jste přesně ten člověk, o kterém lze směle prohlásit, že jde přes mrtvoly.
 2. Býk. Rozhodně jste nesilnější ze všech znamení zvěrokruhu. A když svou sílu obrátite do nenávistných komentářů a závisti, je to fakt síla. Narazíte hlavou do všeho, co vám je v cestě, a tváříte se jakobynic. Vidíte často červený šátek ve více věcech, než kde opravdu je.
 3. Blíženec. Jste velmi otevření. Rádi se učíte a rádi mluvíte. Pravda, někdy až moc. Ostatním lezete na nervy svou schopností ovládnout nějaký obor takřka během několika hodin. Úspěch tkví ve vašem odhodlání dokázat všechno na světě. Lidé, co to nepřijmou, to dost štve.
 4. Rak. Všechno, co děláte, má nějaký emocionální základ. Jestli si někdo myslí, že jste si koupili růžové kalhoty a brýle s tlustými obroučkami jen tak, ohromně se plete. Kalhoty jste si koupili kvůli své oblíbené babičce a brýle s obroučkami kvůli kamarádovi, co se stydí nosit brýle. Ale pro někoho jste prostě přecitlivělá bačkora.
 5. Lev. Jste jedním z nejsilnějších znamení zvěrokruhu a jste pověstní tím, že stojíte nohama na zemi. A to za každou cenu. Moc slitování se snílky tedy nemáte. Víte, jak změnit katastrofy v diamanty, ale nesnášíte plácání a hysterické výjevy. Bohužel se to nebojíte dávat najevo.
 6. Panna. Jste připravení pro svůj úspěch pracovat a dokážete se vrátit k původnímu plánu, ať už vás z cesty svede cokoliv. Nemáte proto moc pochopení pro lidi, kteří nejsou schopní svůj život zorganizovat a dát do pořádku. Vy to totiž zvládnete, i kdyby nastala apokalypsa.
 7. Váhy. Jste jedním z nejoblíbenějších znamení zvěrokruhu. Chcete vždy rovnost pro obě strany sporu a za každou cenu smír. Jenže někdy, milé Váhy, to prostě nejde. A vy jste s tou svou snahou vše urovnat dost otravní.
 8. Štír. Rychle se dokážete zorientovat v povaze lidí. A to umíte využít i ve velmi špatném slova smyslu. Jakmile vycítíte slabinu člověka, který je vám nesympatický, pěkně mu v tom dokážete vymáchat čumák. Au.
 9. Střelec. Jste Indiana Jones zvěrokruhu! Jste živí, dobrodružní a zábavní. Nikdy ničeho nelitujete, i když to vážně pokazíte. Jste přesvědčení, že je celý svět neustále připravený vám dávat druhé šance. To je moc hezké. Ale ne celý svět na to má vždycky náladu.
 10. Kozoroh. Jste houževnatí a ambiciózní a dokážete okázale pohrdat všemi, kteří tyto povahové vlastnosti nesdílí. A ani jim to neřeknete do očí! Stačí jeden pohled a hned každý ví, co si o něm myslíte. Vaše zaryté mlčení je všeříkající, Kozorozi…
 11. Vodnář. Dokážete diskutovat o všem a jste zapáleným kritikem všeho nelidského. Někdy ale sklouznete k moralizování a nutíte ostatní cítit se provinile, i když nemají možnost ovlivnit věci, za které je soudíte. Na oko jim necháváte jejich názor. Celý stůl ale ví, co si myslíte ve skutečnosti. Nesnesitelné!
 12. Ryby. Neustále potřebujete, aby všechny rozhovory byly hluboké a duchaplné. Nedokážete přijmout, že se lidé u stolu prostě baví o blbostech a nechtějí řešit vážná témata. Jenže když není po vašem, hned máte protáhlý obličej a snažíte se téma stočit k něčemu vážnému.