Jason Derulo míří do Prahy

mim

Nezapomenutelný dvojkoncert velkých hudebních hvězd a úchvatná show čeká v říjnu návštěvníky Tipsport Arény. Fenomenální umělec Jason Derulo, skladatel, tanečník, choreograf a nejúspěšnější popový zpěvák současnosti, vystoupí v rámci celosvětového turné poprvé v České republice 25. října 2018. A aby popoví fanoušci na tuto neopakovatelnou událost skutečně nikdy nezapomněli, po Evropě doprovodí Jasona se svým dechberoucím vystoupením neméně úspěšné severské duo Marcus & Martinus.

Největší popové fenomény poslední doby se vydaly na společné světové turné. Jason Derulo z USA a šestnáctiletí Norové Marcus & Martinus zavítají 25. října se svou nevídanou show také do Prahy. Tuto jedinečnou příležitost si nesmí nechat ujít jediný fanoušek.

Jason Derulo za svou kariéru prodal již 80 milionů singlů, má více než 3 miliardy zhlédnutí videí na YouTube a 2 miliardy přehrání skladeb na Spotify. Jeho skladby v rádiích a televizích celého světa dosahují v poslechovosti více než 21 miliard posluchačů. 13 jeho skladeb se umístilo v Top 10 americké hitparády Billboard a 5 z nich dokonce dosáhlo na první příčku. Ve Spojeném království obsadily hned čtyři jeho singly první místo hitparády a dalších osm se umístilo v Top 10.

Bude to skvělá show

Severské duo Marcus & Martinus není s dobýváním popové scény příliš pozadu. Stala se z nich největší norská hudební senzace posledních let. V pouhých 16 letech zná tato dvojčata celý svět a jejich popularita stále stoupá. Mají za sebou jedno vyprodané turné po Evropě a nyní se těší na další metu – turné se svým velkým idolem: „Jason byl pro nás vždy vzorem. Je velmi talentovaný a pracovitý. Jsme hrdí, že jsme byli pozváni na turné s tímto velkým umělcem a bavičem,“ říká ke společnému evropskému turné Martinus Gunnarsen.

V říjnu se zkrátka můžete těšit na velkolepou show plnou skvělé hudby, neotřelé choreografie a jedinečné projekce. Lepší interpreti, jejichž dvojkoncert by sliboval tolik fantastické, nikdy nevídané a absolutně pohlcující zábavy, se na jednom pódiu jen tak nevidí.