Jay-Z: Nic nepíšu, jsem s dcerou. Beyoncé: Vyprodala jsem koncerty

Redakce

Rapper Jay-Z, manžel zpěvačky Beyoncé a otec jejich čtyřměsíční dcerky Blue Ivy, se nechal slyšet, že jeho pracovní morálka klesla na nulu. Všechen čas totiž tráví s Ivy.

"Myslel jsem si, že až se Blue Ivy narodí, budu hodně psát. Že mě všechny ty nové pocity inspirují. Ale je to úplně naopak. Jen tak sedím a užívám si Blue Ivy a všechny ty skvělý chvilky. Jsem si však jistý, že nápady se ke mně zase vrátí," říká Jay-Z.

Hned po narození dcery napsal Jay-Z skladbu Glory, kterou nyní srovnává s trackem Regrets. Ten složil pro svou matku a umístil ji na první desku. "Obě písničky jsou hodně emotivní, vždycky jsem tak skládal. Když si ty tracky porovnáte, zjsitíte, že jsou si v tomhle směru hodně podobné," dodává.

Zatímco Jay-Z si užívá čas s dcerkou, Beyoncé se chystá na návrat na pódia. O její květnové koncerty v Atlantic City je takový zájem, že pořadatelé museli přidat jeden termín. "Lístky na první tři koncerty byly vyprodané minutu poté, co se spustil předprodej," říkají organizátoři. (sli)

http://www.youtube.com/watch?v=rn_3Wf2q8jE