Je čas na párty! Kam o víkendu?

Redakce

Čeká nás poslední zářijový den a první říjnový víkend. Tak neseďte na zadku a vyrazte do Prahy na tyto akce!

  • Retro Party

Kde: Radlická – Kulturní sportovna

Popis: A je to tu! V pátek, tedy dnes, je další Retro party na Radlické. Oblečte se, naličte se a běžte se bavit! Čeká vás skvělá hudba, pití, fotokoutek, cukrová vata a hlavně skvělá zábava v retro stylu!

Vstupné: v předprodeji 100 Kč

  • Chilli fest

Kde: Smíchovská náplavka

Popis: Milujete pálivá jídla? Pak si v sobotu 1. 10. nenechte ujít úplně první ročník pálivého festivalu s názvem Chilli fest. Budete moci ochutnat více či méně pálivé pochutiny, seznámíte se s různými druhy koření a samozřejmě pálivými papričkami. Na programu bude i soutěž pěstitelů chilli papriček a soutěž v jejich pojídání (od profesionálů z The ChilliDoctor CZ). Do obou soutěží se můžete sami přihlásit, mrkněte na Facebook. Chybět nebude ani něco sladkého. Pozor, ten, kdo dorazí celý v červeném, dostane malý dárek a slevu na chilli burger. Začíná se v 10:00 a končí v 18:00.

Vstupné: 50 Kč, děti do 12 let a držitelé ZTP zdarma

  • Zlatý den Zlaté Prahy

Kde: Národní divadlo

Popis: V sobotu 1. 10. si od 11:00 do 19:00 můžete v rámci Zlatého dnu Zlaté Prahy poslechnut koncerty (ska, bubenické vystoupení), podívat se na akrobatická vystoupení, pantomimu nebo užít si něco z repertoáru tanečních konzervatoří či profesionálních baletů. Komu nebude stačit se jen dívat, může si na vlastní kůži v rámci workshopů vyzkoušet street dance, salsu či argentinské tango. Den pak bude zakončen FLASHBOMEM, šálovou akrobacií a fireshow.

Vstupné: Zdarma

Byli jsme na Islandu. Co jsme tam viděli aneb 6 kouzelných míst země ledu a ohně

Pět stylových kaváren v Praze, které musíte navštívit

Témata: