Je to hudební terorismus, říká Madonna o písničkách, které utekly na síť

Redakce

Už několik měsíců píšeme o přípravách nového alba zpěvačky Madonny. Před dvěma dny utekla na internet některá dema plus seznam skladeb, které na desce vyjdou. Samotná hudebnice z toho pochopitelně velkou radost nemá, celý akt označila za hudební terorismus a formu znásilnění. 

Poslechněte si Madonnu v Youradiu

„Polovina z těch demáčů se na desku vůbec nedostala. A druhá polovina se dost změnila. Do háje, to je přeci hudební terorismus. Proč má někdo potřebu ničit umělecký procest? Proč krade? Proč mi nedá šanci, abych udělala, co umím nejlepšího?“ komentovala věc na Instagramu. Zároveň poděkovala všem, kteří si skladby neposlechli. „Díky, že si počkáte na hotovou práci.“ Album, následovník nahrávky MDNA z roku 2012, vyjde v roce 2015 a jmenovat by se mělo Iconic nebo Unapologetic Bitch. Tohle je předpokládaný seznam:

Unapologetic Bitch, Bitch I’m Madonna, Addicted (The One That Got Away), Borrowed Time, Heartbreak City, Illuminati, Joan Of Arc, Living 4 Love (Carry On), Make The Devil Pray, Messiah, Rebel Heart, Revolution, Wash All Over Me

Na desce Madonna pracuje s Alicií Keys, DiplemArielem Pink nebo Aviciim. (red)