Je to oficiální: Jon Snow se bude ženit! Ale nebere si Matku draků…

ahu

Fanoušci Hry o trůny, pozor! Ti z vás, co se řadí k příznivcům lásky Jona Snowa a divoženky Ygritte, můžou jásat. Jejich herečtí představitelé, kteří se dali dohromady i v reálném životě, jsou oficiálně zasnoubení!

Když se ve třetí sérii Hry o trůny Jon Snow (Kit Harington) konečně zbavil panictví s divoškou Ygritte (Rose Leslie), fanoušci byli nadšení – tak super pár seriál ještě neměl. O to větší bylo nadšení davů, když vyšlo najevo, že tihle dva herci to dali dohromady i v reálném životě.

Kit a Rose jsou prostě dvojka k zulíbání, a tak asi nikoho nepřekvapí, že se nyní oficiálně potvrdilo to, o čem se už měsíce spekuluje. Magazín Hollywood Reporter přinesl informaci, že se ti dva sestěhovali a konečně zasnoubili. Na Twitteru se totiž objevila fotografie svatbního oznamení v novinách. To je ale krásně starosvětské, co říkáte?

Nádhera, co? Jen si představte, jak krásné děti budou mít. Na Twitteru se to samozřejmě hemží emoticonami zlomených srdcí, protože prostě Jon Snow, na druhou stranu – když už ho měl někdo klofnout, je fajn, že to byla zrovna tahle zrzavá frajerka.

A pokud jim to stále nepřejete, podívejte se do galerie, jak jim to spolu sekne.

Jon Snow a Ygritte v jeskyni