Je váš přítel nešťastný a nechce vám říct proč? Tady je 6 důvodů, které byste měla okamžitě začít řešit

Pavla Gabrhelíková

Každý je někdy smutný. Chlapi ale neprocházejí hormonálními výkyvy, takže jejich nálada je pořád víceméně stejná. Pokud je váš přítel už nějakou dobu smutný a vy víte, že nemá problémy v práci ani s rodinou, je něco špatně ve vztahu s vámi.

  1. Pořád ho kritizujete. Chlapi jsou rádi pochválení. Chtějí se cítit užitečně a být za to náležitě oceněni. Takže jestli ke kárání za ponožky na zemi v ložnici nepřipojíte pochvalu za to, že vám opravil auto, daleko nedojdete.
  2. Necítí se jako chlap. Pokud ho neustále kontrolujete, přestává se cítit jako chlap. Když se ho ptáte, kam jde, nebo nad ním stojíte, když přivrtává poličku, a ještě mu říkáte, že to dělá blbě, cítí se jako malý kluk.
  3. Chováte se jako jeho máma. Utíráte mu zbytek jídla nasliněným palcem a srovnáváte ho s jeho bratrem? Zařaďte zpátečku. Kdyby chtěl bydlet se svojí matkou, není s vámi.
  4. Jste smutná. Pak v něm převládá pocit, že vás nedokáže udělat šťastnou. Tím pádem jako muž selhal.
  5. Zvyká si, že je ve vážném vztahu. Většina chlapů se zamiluje, jenže to asi po roce opadne a on si uvědomí, že z JÁ se stalo MY, a začíná to být fakt vážné. Zkuste si s ním o tom opatrně promluvit.
  6. Nedostatek intimity. Je vám spolu dobře, nemáte žádné velké trable, přesto to není ono. Nevytratila se mezi vámi intimita? Zkuste s ním hned skočit do postele. Jesti se mu pak na tváři objeví úsměv, víte, kde je zakopaný pes.