Jiří Langmajer svlékl kalhoty. Co pod nimi nosí?

Redakce

Všem fanynkám Jiřího Langmajera se splnily jejich nejdivočejší sny. Oblíbený herec totiž bez ostychu předvedl, co nosí pod kalhoty. A pokud se jeho fanynky dodnes dohadovaly, jestli trenýrky nebo slipy, už mají jasno.

Langmajer se ale nesvlékl bezmyšlenkovitě. Vše bylo v rámci jeho nové role v chystaném muzikálu Ať žijí duchové, ve kterém ztvární roli lascivního Mistra, před kterým neuteče žádná sukně. A z produkcí pořízených fotografií je zřejmé, že přestože mají mladé herečky ve scénáři, že před ním mají utíkat, Langmajer je místo odpuzování přitahuje.

Idol Dívčích srdcí několika generací Jiří Langmajer tak sice za necelé tři měsíce oslaví půlstoletí, o své pověstné lišáctví, kterému v minulosti jistě podlehla nejedna dívka, stále ale nepřišel. A svůj dar zapůsobit na každou ženu může konečně použít, aniž by hrozilo, že si na něj doma posvítí herečka a jeho partnerka Adéla Gondíková.

Zvládne bývalý seladon Langmajer zahrát roli lascivního Mistra v muzikálu Ať žijí duchové, jenž bude mít premiéru již 23. dubna, aniž by přišel o přízeň svých fanynek? Věříme, že ano, protože již z fotografií je zřejmé, že i jako chlípný Mistr je kouzelný a neodolatelný.

Nejvíc sexy moderátorky TV Nova: Která se líbí vám?

Kolik vydělávají ViralBrothers? Tomu neuvěříte!