Jóga podle celebrit: Tohle cvičte a vaše postava bude top

Redakce

Když se tak rozhlížíme kolem sebe, tak musíme říci, že vidíme spoustu lidí, kteří se věnují fitness. Mají krásné vysportované postavy, jimiž se chlubí na Instagramu. Taky se chlubí tím, co jedí nebo co cvičí. Nejvíce populární je snad jóga, kterou cvičí nejedna celebrita. Pokud chcete krásnou postavu, klid a rovnováhu v duši, tak si ji zamilujete. Výhodou tohoto cvičení je, že posiluje svaly, ale zároveň uklidňuje mysl, což je v dnešní době prostě žádoucí. Pojďme se podívat na pár cviků, které si můžete vyzkoušet a třeba jejímu kouzlu také podlehnete.

Štíhlé boky jako Madonna

Věděli jste, že Madonna cvičí jógu? Oblíbila si dynamický styl, který se nazývá aštanga jóga a zrychluje proces odbourávání tukových buněk.

Cvik: Postavte se rozkročmo a chodidlo pravé nohy nechte rovně, levé chodidlo natočte prsty směrem na západ. Pravou ruku natáhněte a připažte k pravé noze, levá ruka bude směrem do nebe. Ruce tlačte vždy od sebe. Cvik zopakujte i na druhou stranu.

Štíhlý pas jako Gisele Bundchen

Nejbohatší modelka světa, která už se s molem rozloučila, se pyšní dokonalou postavou, kterou si i nadále udržuje. Zamilovala si jógu, která jí posiluje tělo a ještě si díky ní dopřeje chvilku klidu od jejích milovaných dětí.

Cvik: Položte dlaně na podložku a chodidly se postavte do rozkročného stoje. Dlaně nechte však stále na podložce. Zadek vyšpulte nahoru a tělo přitom ohýbejte dolů ke kolenům. Cvik opakujte několikrát.

Zapomeňte na povislé ruce díky Jennifer Aniston

Jennifer na svůj věk vypadá víc než fantasticky a musíme říci, že jí v tom hodně pomáhá jóga. Jenn je známá svými krásnými pažemi, tak se pojďme podívat na cvik, díky kterému je taková má.

Cvik: Postavte se rovně a pokrčte kolena skoro do sedu, ruce vzpažte do nebe a tlačte je nahoru. Cvik několikrát opakujte.

Podívejte se do galerie i na ostatní celebrity, které si jógu zamilovaly.

6 fitnessek, které vám poradí, jaký zdravější drink si na baru objednat. Výčitky mít nebudete…

7 fitness mýtů, kterým musíte přestat věřit