Jste chudí? Tak nesmutněte. Toto je 6 skvělých věcí, které umíte jen vy

Redakce

Člověk dostuduje, najde si slušnou práci, pěkný byt – a má pocit, že život konečně začal! Jenže, pokud nevyděláváte zrovna majlant (což asi nevyděláváte), hezky rychle dosáhnete master levelu v několika věcech, které opravdu dobře znají jen ti, co svoje dvacátá léta prožijí (spíš přežijí) chudí...

 1. Dieta
  Opravdu účinná dieta vůbec netkví v utrácení za kvalitní a zdravé bio potraviny; naopak, hlad je váš nejlepší přítel! Týden před výplatou, kdy si nemůžete dovolit jídlo ani alkohol, vydá za intenzivní třicetidenní trénink!
 2. Pasivně agresivní rozhovory s rodiči
  V odsekávání na otázky „Co ta lepší práce, to nevyšlo?“, „Proč si nepronajmeš levnější byt mimo centrum, když pořád nemáš peníze?“ nebo „A nejsi naštvaná, že jsi nedodělala tu druhou školu?“ se stanete opravdovými přeborníky.
 3. Znalost termínů
  Přesně víte, do kterého dne můžete oddalovat placení účtu za internet, aby vám ho nevypnuli.
 4. Hledání akcí zdarma
  Jste ten člověk, který vždycky navrhuje trávit sobotu na farmářských trzích, v letním kině nebo na venkovním koncertě. Kdekoliv, kde je to zadarmo.
 5. Tancování
  Ne snad, že by se vám chtělo nějak extra hopsat. Spíš si ale uvědomujete, že striptýz vlastně není až tak špatná práce.
 6. Utrácení po výplatě
  Nikdo neumí tak rychle zapomenout na mizérii předvýplatních dnů jako vy. Co na tom, že to čtvrté sako prostě nepotřebujete a za jeho cenu byste jedli tři dny a zvládli ještě průměrnou party – treat yourself, to je vaše heslo.

10 typů kluků, se kterými musíte hned přestat randit

10 míst, kde byste neměli mít nikdy sex