Jste podle horoskopu vztahový člověk, nebo vám nebude vadit umřít v osamění?

Paga

Vztahy nejsou pro každého. Někdo se bez nich prostě obejde. Patříte k samotářům i vy? K čemu vám dalo vaše znamení vlohy?

 1. Beran. Rádi flirtujete a tváříte se, že se obejdete bez lásky. Pravdou ale je, že jakmile se zamilujete, svého partnera milujete neuvěřitelně silně a jste připravení s tímto člověkem strávit zbytek života. Jen potkat toho pravého, tu pravou…
 2. Býk. Ačkoliv patříte k těm tvrdohlavějším znamením zvěrokruhu, uvnitř jste pěkně vyměklí. Rádi se obklopujete vším, co nějak zjemňuje realitu. A to platí i o vašich vztazích. Jste rádi, když na vás doma čeká někdo, kdo je na vás hodný.
 3. Blíženec. Máte to jako na houpačce. Jednou byste nejraději utekli před závazky až na druhý konec světa, podruhé zase toužíte po nejúžasnějším milostném příběhu. Takže vlastně nevíte, co chcete. Ale i když jsou chvíle, kdy jste opravdu zoufalí, tak nějak víte, že budete nakonec v pohodě. Pro vás prostě být ve vztahu není alfa a omega života.
 4. Rak. Jste nejpřecitlivělejším znamením horoskopu, takže není žádným překvapením, že jsou pro vás vztahy stěžejní. Zbožňujete plánování společné budoucnosti a láska je pro vás smysl života. Bez milovaného protějšku po svém boku byste nepřežili…
 5. Lev. I když jste víc než kterékoliv znamení připravení zvládnout všechno sami, tak to ještě neznamená, že to uděláte. Naopak potřebujete po svém boku někoho, kdo vás bude obdivovat na denní bázi. A nejlépe pokud je to jeden člověk. Vaše srdce je velké a plné lásky. A ne jen té k sobě.
 6. Panna. Umíte být velmi oddanými a věrnými partnery. Jenže se taky neustále snažíte dělat z člověka vedle sebe někoho lepšího, což je vyčerpávající. I když ho milujete takového, jaký je, přece jenom se snažíte posunout ho někam dál. Nebo si pak najít někoho, komu už se to povedlo. Pak se sami sebe ptáte: Nebylo by jednodušší být sám? To víte, že bylo! A některé Panny se k tomu opravdu uchýlí.
 7. Váhy. Abyste byli v rovnováze, potřebujete k sobě někoho, kdo vám ji pomůže nastolit. Nesnášíte hádky a chcete mít hlavně klid. Ale ani hádky vás neodradí od toho, abyste strávili zbytek života po boku toho, koho jste si vybrali a koho milujete.
 8. Štír. Jste velmi žádaní a hodně eroticky založení. Sex je pro vás oblíbené hobby. Nemusí to být nutně na jednu noc, ale být ve vztahu a zranitelní se vám taky tak úplně nelíbí. Navíc jste neuvěřitelně žárliví! Vztahy jsou pro vás zkrátka velmi vyčerpávající… Často je pro vás lepší rozhodnout se pro pár stálých sexuálních partnerů a jinak zůstat single.
 9. Střelec. Jste dobrodruzi, a to ve všech aspektech svého života. Nějaké dlouhodobější vztahy za sebou máte, to ano… Ale myšlenka, že se nemůžete vyspat nebo trávit čas s kýmkoliv zajímavým, koho na své cestě životem potkáte, vás děsí k smrti. Buď můžete zůstat sami, anebo si vybrat velmi tolerantního partnera.
 10. Kozoroh. Vy vidíte hodnotu ve všech partnerstvích. To platí v práci i v osobním životě. Jenže taky víte, že toho máte před sebou tolik a chcete to dělat tak dobře, že je pro vás možná lepší zůstat bez partnera. Jen by vás zdržoval od práce. Jedinou možností je najít si někoho stejně vytíženého. Jinak je lepší být sám.
 11. Vodnář. Máte trochu jiné hodnoty než zbytek světa. Zajímá vás duchovno a přesah života, ne přízemní vztahové problémy a hádky. Za láskou se proto nehoníte. Možná proto vám to vychází a máte buď šťastný vztah, nebo alespoň spoustu možností se do něj dostat. Je to tedy na vás. Ale zas tak důležité to pro vás není.
 12. Ryby. Ano, jste nejromantičtější znamení zvěrokruhu, ale to ještě neznamená, že jste věrný a dobrý partner. Máte spoustu očekávání a ideálů a jste neustále v šoku z toho, že se jim realita nevyrovná. I když jste ve vztahu, neustále se rozhlížíte, jestli někde náhodou není tráva zelenější.