Jste v životě nešťastní, ale nevíte proč? Znamení zvěrokruhu vám napoví

Eva Vogelová

Necítíte se spokojení a nejste si jistí, čím to je? Co říká horoskop?

 • Beran (21. 3. – 20. 4.). Nevystavujete se výzvám. Beranům se pod tlakem daří, rádi diskutují s lidmi, kteří mají opačný názor. Potřebují se vyvíjet určitým směrem a právě výzvy je posunují dál.
 • Býk (21. 4. – 21. 5.). Nemáte ve svém životě náležitou estetiku. Může to znít plytce, ale vy potřebujete, aby svět kolem vás vypadal krásně. Dokázali byste se díky tomu více uvolnit a nálada by se vám změnila k lepšímu. Nepodceňujte estetickou sílu prostoru, ve kterém žijete. Nezapomeňte se oblékat tak, abyste se sami sobě líbili.
 • Blíženci (22. 5. – 21. 6.). Postrádáte v životě směr či cíl. Nevíte, do čeho máte investovat svoji energii a to je pro vás problém. Najděte si něco, čeho se budete držet, a přestanete v životě bezcílně tápat. Hned se budete cítit šťastnější.
 • Rak (22. 6. – 22. 7.). Máte kolem sebe špatné lidi. Raci si velmi zakládají na vztazích s lidmi. Snažíte se držet krok s ostatními a pomáháte lidem, kterým jste úplně ukradení. Není divu, že jste nešťastní, když se stýkáte s lidmi, kteří vás nikdy za kamarády považovat nebudou. Vykašlete se na ně a najděte si opravdové přátele.
 • Lev (23. 7. – 22. 8.). Nejste sami sebou. Lvi jsou spokojení, když znají sami sebe. Momentálně jste spíše zmatení a v některých situacích nevíte, co od sebe máte očekávat. Měli byste si na sebe udělat čas a trávit ho jen sami se sebou.
 • Panna (23. 8. – 22. 9.). Příliš se staráte o ostatní. Panny jsou známé tím, že by se pro druhé rozkrájely. Není to vyloženě špatně, ale během toho byste si měli najít čas i pro sebe. Buďte trochu sobečtí, jinak nebudete nikdy šťastní.
 • Váhy (23. 9. – 23. 10.). Nenašli jste rovnováhu mezi prací a láskou. Váhy ke spokojenému životu potřebují dvě věci. Naplněnou lásku a úspěšnou kariéru. Občas je těžké se naplno věnovat oběma složkám naráz. Často musíte u jedné ubrat a u druhé zase přidat. Měli byste tyto dvě složky správně vybalancovat, jinak se budete neustále potýkat s nespokojeností.
 • Štír (24. 10. – 22. 11.). Nemáte své myšlenky pod kontrolou. Často jednáte impulzivně, protože nedokáže ukočírovat to, na co myslíte. Něco vás napadne a hned podle toho jednáte. Často se kvůli tomu dostáváte do nepříjemných situací. Naučte se kontrolovat své impulzivní jednání a budete se sebou spokojení.
 • Střelec (23. 11. – 21. 12.). Neděláte toho dost. Střelci musí být neustále v pohybu, jsou hladoví po zážitcích. Možná si myslíte, že pro vás bude nejlepší, když si založíte rodinu. Není to tak docela pravda. Pokud si však najdete někoho, kdo bude stejně aktivní jako vy a oba budete vést rodinu stejným směrem, všechno bude v pořádku.
 • Kozoroh (22. 12. – 20. 1.). Neusadili jste se. Potřebujete stabilní zaměstnání. Vyhovovalo by vám, kdybyste si našli protějšek, který si chce založit rodinu. Máte rádi řád. Pokud létáte ze vztahu do vztahu a měníte práce jako svoje ponožky, sotva se budete cítit spokojeně.
 • Vodnář (21. 1. – 20. 2.). Nemáte velké ambice. Pokud se necítíte šťastní, pravděpodobně neděláte dost pro svůj úspěch. Polepšete se.
 • Ryby (21. 2. – 20. 3.). Nevyjadřujete se dostatečně kreativně. Ryby potřebují být pochopeny. Musíte udělat něco, čeho by si ostatní všimli a pochválili by vás za vaše úsilí. Využijte svoji kreativní energii k nějakým projektům, které vás povznesou.