Justin Bieber chodí se Selenou Gomez

Redakce

Zahraniční média poslední dobou spekulovala, jak je to se vztahem zpěváka Justina Biebera (16) a herečky a zpěvačky Seleny Gomez (18). Nyní to vypadá, že spolu doopravdy chodí; paparazzi je zastihli, jak se objímají na povánoční dovolené v Karibiku. „Moc si s ní rozumím. Doufám, že to mezi námi bude dlouho takové, jako je to teď," musel s pravdou ven Justin.
Podle amerických novinářů koupil Bieber Seleně k Vánocům velmi drahý dárek. "Pořídil jí diamantový náramek," prozradil zdroj z Bieberova týmu. K přetřásanému vztahu se nedávno vyjádřil Bieberův manažer Scooter Braun, který lásku jeho svěřence nepotvrdil, ale ani nevyvrátil: „Říkal jsem mu, že pokud bude cestovat tak, jak cestuje, nikdy nebude moci dát tomu druhému všechno. On a Selena jsou velmi blízcí přátelé a strávili spolu teď nějaký čas, ale to je všechno.“
S Justinem se Selena do loňského podzimu setkávala většinou na společenských akcích, mimo jiné s ním odjela několik amerických koncertů. Není vyloučené, že se přesune i na evropskou část turné. (lbp, sli)