Justin Bieber v rámci turné zamíří i do Prahy, hurá!

Redakce

Kanadský zpěvák Justin Bieber vystoupí 12. listopadu příštího roku v rámci turné Purpose World Tour v pražské O2 areně. Idol mládeže poutající pozornost nejen hudbou, ale i chováním mimo pódia na turné propaguje album Purpose, které obsadilo první místo v hitparádách více než 100 zemí světa.

Evropskou část svého turné zahájí Bieber 14. září příštího roku v Berlíně. Veřejný prodej vstupenek na pražský koncert začne 17. prosince.

Po několika skandálech a problémech se zákonem jednadvacetiletý oblíbenec pubertálních dívek letos v lednu oznámil, že končí se svým arogantním chováním, které mu prý pokazilo pověst. „Nechci působit arogantně nebo povýšenecky nebo prostě tak, jak jsem se choval v uplynulém roce nebo roce a půl,“ prohlásil Bieber.

V říjnu však předčasně ukončil svůj koncert v Oslu. Fanoušci v první řadě se prý chovali neukázněně, když se snažil z pódia odstranit rozlitou tekutinu.

„Lidem v posledních řadách a těm, které jsem zklamal, chci říct, že je mi to líto,“ uvedl později Bieber.

„Byl to pro mě těžký týden. Dlouhé dny beze spánku,“ řekl na omluvu svého chování.

Problémy provázejí Biebera už delší dobu. Po několika skandálech vznikla v roce 2014 na stránkách americké vlády petice za jeho vyhoštění z USA, která ale byla zamítnuta.

Argentinská justice letos v dubnu vydala na Biebera mezinárodní zatykač, protože se nedostavil na výzvu soudce k podání vysvětlení kvůli napadení fotografa. V Kanadě se Bieber nyní zodpovídá z nebezpečného řízení a napadení po srpnovém incidentu s terénní čtyřkolkou, kdy se srazil s dodávkou bulvárního fotografa.

Loni v červenci mu soud v USA uložil za házení vajíček na sousedův dům dvouletý podmínečný trest, veřejně prospěšné práce, pokutu a rovněž kurzy zvládání hněvu. V USA ho čekal také soud kvůli lednovému řízení v Miami pod vlivem alkoholu nebo drog a bez platného řidičského průkazu, s žalobou se ale dohodl na urovnání sporu.

Roztomilost dne: Justin Bieber ví, jak potěšit své fanoušky! Video

Justin Beiber tak, jak ho pánbůh stvořil. To je maso!

Témata:,