Káčin zápisník: 10 věcí, podle kterých poznáte, že je holka omámená penisovým kouzlem

Kateřina Horáková

Víte, jaký lidi sou nejhorší na světě? Není to Babiš. Nejsou to lidi, co topí koťátka. Dokonce to nejsou ani ti, co vám z talíře seberou hranolku bez dovolení. Jsou to zamilovaný holky. Konkrétněji holky zamilovaný do zm*dů.

Zamilovaný holky jsou blbý. Vy, já, všechny. Růžový brejle lásky sou strašná věc, ale když milujete někoho normálního, je ta blbost v pohodě. Bohužel, občas narazíte na kokota, kterej to s váma nemyslí ani trochu dobře. Všichni to vidí, jen vy ne. Vy to odmítáte. Proč? Protože, zopákneme si to staré dobré čínské přísloví, k velkýmu čůrakovi bývá přidělanej velkej penis. A to je ta nejmocnější kouzelná hůlka vůbec.

Když se totiž zabouchnete do takovýho démona, v 90 procentech případů to přijde v tý chvíli vašeho života, co se cejtíte hnusná, tlustá, nešťastná, opuštěná. Jiná klasická slova; přijímáme přesně takovou lásku, jakou si myslíme, že si zasloužíme, víme? A proto se tim obřím ptákem necháme okouzlovat víc, než je zdrávo. Ty silnější z nás se z toho po čase dokážou vymanit, zbytek to nezvládne a potřebuje pomoct.

Proto sem se rozhodla sepsat seznam jasnejch ukazatelů, že vaše ségra nebo kámoška potřebuje nutně proplesknout, aby se probrala. Když je holka pod penisovým kouzlem nějakýho hajzla a odmítá to opustit, většinou…

  1. Má jeden, ale spíš víc falešných profilů na Instagramu. Na stalkování.
  2. Řeší holky, který nezná ona ani vy, ale pohybujou se v okolí jejího debílka. Protože je stalkuje.
  3. Vám o něm pořád vypráví, že je debil, ale pořád s nim je. Anebo naopak…
  4. Vám o něm nevypráví vůbec, ačkoliv víte, že s nim furt je. Protože se stydí.
  5. Píše výhružný zprávy. Těm holkám.
  6. Leze do telefonu. Tomu klukovi.
  7. Snaží se ho procpat do fotek a InstaStories, ale vždycky je tam tak nějak jen trochu. Protože on s ní moc veřejně spojovanej bejt nechce.
  8. Tak dvakrát za den máte touhu říct jí, že je totálně šílená.
  9. Ruší vám plány, nebo si už vůbec žádný nedělá. Je za tim to, že skáče, jak on píská. Což znamená, že sedí doma a čeká, kdy jí napíše, protože jí řek, že „by ji rád viděl a že se ozve“. A to zase většinou znamená, že jí napíše ve tři ráno, že jí milostivě přijede opíchat.
  10. Vypadá hrozně. Protože šťastně zamilovaný holky kvetou a nešťastně zamilovaný zase chátraj. Ze stresu a nonstop stalkingu.

Takže buďte příkladní kamarádi, v duchu adventní atmosféry udělejte dobrý skutek a zachraňte svou nebohou známou. Pokud splňuje jen polovinu z výše uvedenýho, je ztracená a balancuje nad hodně temnou propastí.