Káčin zápisník: 5 jarních problémů, kterým se ani jako zhubnutý tintítko nevyhnu

Kateřina Horáková

Nedávno jsme tu spolu hovořili o tom, jak je skvělé, že jsem po roce a půl dřiny a sebekázně štíhlá a krásná! Protože na tom přece záleží nejvíc! Já jsem ale měla pro to shazování špeků víc důvodů. Jednim z nich bylo i to, že oteklý kotníky, klepající se stehna a obrovský prsa se moc nekamaráděj s teplym počasim.

Nikdy jsem nebyla velryba, ale vždycky jsem byla tak trochu oplácaná. Hlavně jsem měla velký prsa a váhu sem vždycky jako první nabírala na stehnech, takže bez ohledu na počasí venku sem se prostě vždycky musela strojit do menších prsních stanů s ultra širokejma ramínkama a sukně max po kolena, abych se nestyděla. Jo, tak moc mě tahle hrozná společnost ovlivnila!

Anyway, jak víme, dušička už má pokoj, Káča je hubená. Jupí. Nejvíc mě na tom doteďka těšilo, že to budu mít v létě jednoduší. Konečně žádný vězení pro prsa, možnost chodit trochu odhalenějš bez toho, aniž by to vypadalo vulgárně, šortky… Ty vole, šortky, věc, kterou jsem měla ve skříni naposled někdy na základce!

Jenže jaro je tady a mně pomalu dochází, že to nebude tak snadný. Ráno je pořád ještě na zimní bundu, ale já už stihla zjistit, že následujících 5 trápení se s příchodem tepla nezbavim ani jako hubená.

  1. Právě ty šortky

Kdysi sem byla na táboře, kde hlavní vedoucí nosil džínový kraťasy ustřižený fakt hodně těsně pod pytlem. Naštěstí pod ně vždycky nosil slipy, ale mě to i tak dost traumatizovalo. Štíhlý holčičí nohy v takovym typu spodku asi vypadaj líp, ale prostě – já už přece nemám věk na to, abych chodila třeba do práce v něčem, z čeho mi kouká půlka zadku. I když je to sexy zadek. Bohužel, jiný šortky se ale neprodávaj. Takže – rejoicky s odepínatelnejma nohavicema?

  1. Bez podprdy? Nemyslim si

Zmenšený prsa jsou fajn. Jsou pevnější a míň překážej. Bohužel, když máte celej život pětky a pak najednou máte trojky, a to ještě když vám s tim pomůžou hormony v rámci PMS, asi si umíte představit, jak to bez tý podprdy asi vypadá. A moc pohodlný to teda taky není, hele.

  1. Éterická víla

…Potřebuje dlouhý vlasy. Takže i když bych teď mohla nosit takvový ty moderně hipízácký boho šaty, protože už v nich nevypadám jak špatně převázaná peřina, furt mám krátký vlasy, tudíž to vypadá, že mám v poměru k tělu hrozně velkou hlavu. HROZNĚ.

  1. Všechna čerň

Další věc, kterou jsem úplně nedomyslela a se kterou mi hubnutí moc nepomůže, je, že já prostě jiný než černý věci nenosim. Snesu ještě šedou a červenou, ale z čehokoliv jinýho mám paniku. Navíc, mně se ty černý techno hábity líbí. Takže budu sice hubená, ale furt vařená. Smutná lidská bílá klobása.

  1. Past vedle pasti

Jednou z věcí, díky kterejm jsem hubená, je, že sem přes zimu celkem snadno omezila sladký. Ale víte, co znamená jaro, že jo? Zmrzliny. Zmrzliny všude. A já prostě… Fakt hodně miluju zmrzlinu. Takže budu brzo zase tlustá.

Jediný, co mě těší, je fakt, že mám výrazně lepší fyzičku, takže letos bych třeba mohla vyjít schody od Čecháče na Stalina tak, aniž by mi nahoře museli volat rychlou. Ne, dělám si srandu. Na Stalina nechodim.