Káčin zápisník: Kvalitní penis je lepší než deset doktorů

Kateřina Horáková

Víte, jak kdysi někdo moudrý, kdo je zároveň autorem tohoto kvalitního sloupku, řekl, že k velkýmu péru bejvá přidělanej velkej ču*ak? Tak jsem právě narazila na výjimku, která potvrzuje pravidlo, a rázem je na světě další chytrá myšlenka: emancipace je sice skvělá, ale nad kvalitní penis prostě neni.

Tak schválně; kdy jste naposledy měli sex? Nechci nikoho frustrovat, ale pokud tenhle sloupek čtete pravidelně, víte, že já sem na tom podobně jako Ross těsně před rozhodem s Karen, a sice že „minulej tejden to byli 3 měsíce, co jsem nechal marných pokusů“. Naštěstí se ale ukázalo, že navzdory veškerejm mejm negativním vlastnostem na týhle planetě ještě existujou lidi, co se mnou chtějí spát, a to dokonce opakovaně. Haleluja!

Ještě bych ráda bych upozornila, že dneska to bude hodně holčičí, v článku dokonce padne zlé slovíčko menstruace, takže jestli jste na tohle citlivý (nebo ste průměrnej chlap), sorry not sorry.

Vibrace

Každopádně, zpátky ke mně. Veškerý detaily si můžete domejšlet dle libosti, teď si ale pojďme říct jednu zásadní věc, na kterou jsem už skoro zapomněla; bejt silná a samostatná žena je skvělý, ale nechat si pořádně naložit (a tim myslim tam dole) je asi tak milionkrát lepší.

Asi nic není víc deprimujícího než dlouhodobá sexuální frustrace. Když si nějakou dobu nepřijdete na svý, udělá vám to strašný věci, který jsou vidět. Je úplně jedno, že se šlechtíte, cvičíte pětkrát tejdně a jíte zdravě, když vás nikdo ne*uká, stejně se cejtíte špatně. A dostáváte se do začarovanýho kruhu, protože čim dýl bez toho jste, tim víc je to znát a tim menší je pravděpodobnost, že někoho sbalíte. Jakmile ale dostanete patřičnou dávku penisu, i s hnusnejma vlasama a bez make-upu si přijdete úchvatný. Je to asi tim, že (u)spokojená žena vypouští do světa úplně jiný vibrace než ta zoufalá.

Sex při menstruaci

No, ale tak to jsou nějaký moje dojmy, že jo. Jsou tu i konkrétní, vědečtější důkazy, že penis a věci s nim spojený dělají ženskejm dobře. Takovou tu urban legend, že sperma je dobrý na pleť a proti vráskám, necháme stranou (jestli tomu věříte, tak až to na vás bude příště někdo zkoušet, nenechte se, prosim vás, nachytat, vůbec to nefunguje!).

Vzniklo ale několik studií, který dokazujou, že pravidelnej sex ženskejm snižuje tlak a posiluje imunitní systém. Je to asi nejpříjemnější způsob kardia. Nebo jako, jestli vás víc baví jezdit v posilce na rotopedu než na hezkym péru, tak proti gustu… Velký benefity má i soulož při menstruaci. Jasně, je to trochu messy, ale díky orgasmům se všechna ta krev dostane ven rychlejš, to znamená, že to máte kratší dobu a samozřejmě taky máte menší křeče… O tom, že máte všechno v oblasti klína asi tisíckrát citlivější, tudíž je to mnohem větší slast, asi není třeba mluvit, to všechny víme.

Milost

To vůbec nejlepší ale je, jak dobrej sex působí na stres. Druhej den sem přišla pozdě do práce, ale byla sem tak spokojená a milá, že můj superlínej kolega pravil: „Jestli budeš takhle milá furt, tak já ty tvoje články za tebe klidně napíšu.“ Je to chytrej kluk a posledních několik měsíců ode mě schytával takovou bídu, že moc dobře ví, že je potřeba mě v tomhle stavu udržet!

A tim se vlastně kolem a kolem vracíme k tomu o velkejch pérech a velkejch ču*ácích. Ono to samozřejmě není jenom o dobrym sexu. Dobrej sex s debilem sice taky funguje, ale jenom krátkodobě, protože, no, je to debil. Pocity spokojenosti velmi záhy vystřídá naštvanost na něj i na sebe samu, že jste zas nalítly. Ale dřív nebo pozdějš každá narazí na výjimečnej penis, díky kterýmu rázem pochopí, proč to s žádnym jinym penisem předtim nevyšlo. A všechno je bájo.