Kam jet na nejlepší párty v Evropě? Prozradíme vám to

Redakce

Není čas udělat si pořádnou pauzu a vyrazit za zábavou? My si myslíme, že ano. Obzvláště, pokud vás čekají vodní skútry, výlety, párty, koktejly, nakupování a také tancování v plážových barech. Není to lákavé? Pojďme se tedy podívat, kam vyrazit.

  • Playa d´en Bossa, Ibiza, Španělsko. Místo plné těch nejlepších diskoték a klubů na světě. Ibiza nabízí také nádherné pláže, zátoky a ty nejstylovější hotely v celém Středomoří. Užijete si zde nejen stylové párty, ale také vodní sporty či výlety. Las Salinas je dlouhý půlměsíc plný bílého písku na nejjižnějším cípu ostrova. Ohraničuje ho malý lesík. Nenechte si ujít Ushuaia Tower, krásný hotel blízko Ushuaia clubu.
  • Sanxenxo, Galicie, Španělsko. U Španělska se ještě chvilku zdržíme. Byla by škoda nezmínit tohle úžasné středisko ležící na severozápadě Španělska. Místo si zamilovalo spoustu turistů, kteří se sem neustále vrací. V létě je zde krásné počasí, výborná jídla a také vína. Město sice žije nočním životem, ale najdou se zde i klidné pláže či přímořské vesnice.
  • Los Canos de Meca, Andalusie, Španělsko. Nesmíme vynechat ani toto nádherné místo, které se pyšní chráněnými útesy. Převládá zde bohémská atmosféra, která vás doslova očaruje. Pokud se rádi opalujete nazí, je tu k dispozici i nudistická pláž.
  • Praia da Rocha, Portimao, Algarve, Portugalsko. Místo proslavené divokým nočním životem, krásnými plážemi, restauracemi, kasinem, nočními bary, které lemují pláže. Každý si zde najde to své. Měli byste navštívit architektonický skvost z devatenáctého století jménem Bela Vista Hotel.
  • Rovinj, Istrie, Chorvatsko. Na západním pobřeží Istrie je krásný výhled na rybářský přístav. Rovinj je město plné pastelových barev, restaurací a dlážděných ulic. Můžete se zde procházet, tančit, plavat a dělat vše, co se vám zlíbí.
  • Hvar, Střední Dalmácie, Chorvatsko. Šestý nejmódnější chorvatský Resort, kam jezdí třeba Keira Knightley, Daniel Craig nebo princ Harry. Zrovna vám se může stát, že tu nějakou slavnou celebritu potkáte. Pokud máte rádi jachting nebo potápění, náramně si toto kouzelné místo užijete.

Kam letos vycestovat za jídlem? Poradíme vám!

10 faktů, které jste nevěděli o Španělsku

Témata: